Процедура лікування волосся Meso-Genesis

Процедура лікування волосся Meso-Genesis

Трихологічна формула природного відродження краси волосся Meso-Genesis.

Meso-Genesis – це не просто природне відродження краси волосся, це – інноваційна формула, заснована на унікальному Wharton’s Jelly Peptide P199, який впливає на стовбурові клітини волосяного фолікула і підсилює експресію факторів росту. Дія цього компонента підсилена чотирьма активними пептидами, які відповідають за поліпшення мікроциркуляції, зміцнення волосяного фолікула, посилення місцевого імунітету.

Препарат Meso-Genesis рекомендують при таких трихологічних проблемах як випадання волосся, порушення структури волосся, стоншення, ламкість, порідіння, а також підвищена сухість шкіри голови.

Завдяки ексклюзивній запатентованій трихологічній формулі Meso-Genesis п’ятикратно впливає на причини випадіння і ослаблення волосся:

1. Wharton’s Jelly Peptide P199 ™ – синтетичний аналог ембріонального пептиду людини.

Активує проліферацію і диференціювання власних стовбурових клітин волосяного фолікула.Підвищує експресію факторів росту і генів факторів росту волосяного фолікула. Активує синтез білків екстрацелюлярного матриксу, покращуючи фіксацію фолікула в дермі.

2. Hexapeptide 17.

Підвищує швидкість і обсяг кровотоку, що постачає цибулину волосяного фолікула дермального сосочка. Регулює мікроциркуляцію і відновлює правильний напрямок кровотоку до тканин волосяного фолікула.

3. Ацетил тетрапептид-3.

Активує синтез компонентів матриксу дермального сосочка. Збільшує щільність і кількість волосся в фазі анагена, а також розмір волосяних фолікулів.

4. Біоханін-А.

Пригнічує 5-альфа-редуктазу, блокуючи андрогенні рецептори фолікула волосини, зменшуючи його чутливість до токсичного гормону дігідротетостерону.

5. Ацетил-тетрапептид-2.

Усуває місцеві імунологічні порушення. Збільшує товщину епідермісу, регенерує і відновлює структуру епідермісу.

РЕЗУЛЬТАТ ПРОЦЕДУРИ MESO GENESIS в клініці “БРАСС”:

  • Відновлення мікроциркуляції волосистої частини голови;
  • Відродження структурного стану шкіри волосистої частини голови і самого волосяного фолікула;
  • Припинення передчасної втрати волосся;
  • Активація зростання нового волосся на ділянках порідіння і випадання у чоловіків і жінок;
  • Видиме збільшення густини волосся;
  • Відновлення нормальної структури шкіри голови;
  • Збільшення товщини волосини.

Процедура виконується ін’єкційно за допомогою тонких голок, тривалість процедури 15 хв. Курс лікування: 1 раз на 2 тижні (4-6 процедур), складається індивідуально. Є можливість пройти інтенсивний курс – 10 процедур з інтервалом 1 процедура на тиждень.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати на консультації лікаря клініки “БРАСС”.

Вартість консультації трихолога складає 250 грн.

Запис на консультацію щодо процедури Meso-Genesis в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *