Ліпосакція

Ліпосакція

Ліпосакція — це корекція контурів тіла шляхом видалення надлишку підшкірно-жирової клітковини.

В естетичній хірургії ліпосакція займає особливе місце. Вона є однією із найбільш ефективних методів корекції фігури із стійкими та помітними результатами, але водночас, із мінімальними післяопераційними рубцями. Свою популярність ліпосакція отримала також завдяки відносно швидкому загоєнню післяопераційних ран, короткому періоду реабілітації та відсутності значних обмежень фізичної активності.

У випадках, коли Ви спробували дієтотерапію та фізичні навантаження, але результати Вас не влаштовують, вирішенням проблеми може бути ліпосакція, яку проводять пластичні хірурги клініки «БРАСС». Ліпосакція не передбачає видалення значної кількості підшкірного жиру, але візуальний ефект після ліпосакції є більш помітним ніж після втрати такої ж маси з допомогою інших методів.

Принцип, за яким відбувається ліпосакція — це введення під шкіру мікротрубки (канюлі), та вакуумне видалення жиру з її допомогою.

Існує дві форми ожиріння: генералізована та локальна.

Генералізовану форму лікують шляхом корекції гормонального балансу, корекції харчування та фізичних навантажень. Ліпосакція в даному випадку є малоефективною.

Локальне ожиріння — це проблема, котра мало реагує на дієти та заняття спортом, відповідно саме вона є показом до ліпосакції.

Локальні зони накопичення жирової клітковини, де застосовується ліпосакція:

 • передня черевна стінка (живіт);
 • талія (боки);
 • стегна;
 • молочні залози;
 • субментальна зона (підборіддя);
 • щелепна зона (щоки);
 • спина;
 • руки.

Тривалість процедури залежить від об’єму втручання та ділянки, на якій проводиться операція, в середньому це 1-1,5 год.

Вид знеболення (анестезії) при ліпосакції обирається в залежності від об’єму та ділянки передбачуваного втручання, відповідно це – місцева, епідуральна або загальна анестезія.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення ліпосакції

 • наявність надмірної кількості жирових відкладень на певній ділянці, тоді коли дієтотерапія та фізичні навантаження не принесли бажаного результату.

Протипокази до проведення ліпосакції

 • хронічні захворювання у стадії декомпенсації (цукровий діабет);
 • серцево-судинні захворювання, важка артеріальна гіпертензія;
 • гострі та вірусні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури вищої за 38°С;
 • онкологічні захворювання;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • важкі психічні розлади;
 • наявність висипань та гострих пошкоджень на шкірі;
 • імунодефіцитні стани;
 • повна втрата шкірою еластичності.

Підготовка до операції

 • огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність та доцільність.

Період реабілітації

Відновлювальний період триває близько 2-3-ох тижнів, все залежить від ретельності у дотриманні лікарських рекомендацій у післяопераційному періоді та від наявності супутньої патології. Після операції Вам буде призначено знеболюючі/антибактеріальні препарати та дні наступних візитів до лікаря. Протягом 4-6 тижнів Вам доведеться носити компресійні пов’язки/білизну (в залежності від ділянки ліпосакції) для кращого скорочення шкіри. Починаючи з 10-12 дня після операції рекомендовано пройти курс масажів (детальну інформацію про частоту сеансів Вам нададуть у клініці). Синці та набряки зійдуть протягом 3-5 тижнів. Вже тоді Ви зможете оцінити перші результати ліпосакції.

Ризики та ускладнення

 1. Після ліпосакції можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Частковий або повний некроз (відмирання) пов’язаний із порушенням кровопостачання.
 3. Порушення чутливості, оскільки під час процедури можуть пошкоджуватися нервові закінчення.
 4. 4Накопичення крові (гематоми), або рідини (сероми) в тканинах, утворення рубців в жировій тканині.

Вище перелічені стани є винятками, але все ж зустрічаються.

Переваги ліпосакції в клініці «БРАСС»

 1. Досвідчені спеціалісти. Пластичні хірурги клініки, перш ніж провести операцію, ретельно оглянуть Вас і лише за відсутності протипоказів проведуть операцію. Якщо буде виявлено, що надмірні жирові відкладення можуть піддатися іншим методам корекції, Вам буде надана інформація щодо альтернативних варіантів корекції фігури.
 2. Комплексний підхід. У клініці проводять ряд оперативних втручань з метою корекції фігури, в тому числі абдомінопластику (хірургічна корекція живота), тож при потребі ліпосакцію можна буде провести у поєднанні з абдомінопластикою.
 3. Безпека. Спеціалісти клініки дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та лікаря.
 4. Багатофункціональність. У нашій клініці проводять численні процедури по догляду за обличчям та тілом, з допомогою лікарів дерматологів та косметологів Ви матимете можливість зробити ваш зовнішній вигляд ще більш привабливим.
 5. Безболісність. З допомогою спеціалістів з анестезіологічного забезпечення операція та післяопераційний період пройдуть максимально легко та безболісно.
 6. Відповідальність. Після хірургічного втручання Вам нададуть контакти лікаря, щоб Ви могли без перешкод проконсультуватися з приводу питань, котрі турбуватимуть Вас після процедури.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Суворо дотримуйтесь прийому медичних препаратів у домашніх умовах. При виникненні будь-яких ускладнень з приводу операції або при підйомі температури тіла вище 38°С зверніться до лікаря.
 2. Після ліпосакції Вам буде рекомендовано протягом 4-6 тижнів носити компресійну білизну/пов’язку, в залежності від ділянки, де проводилася процедура ( де її можна придбати та якою саме вона має бути Вам розкажуть у клініці).
 3. Починаючи з 10-12 дня після операції слід розпочати курс масажів, це сприятиме кращому скороченню шкіри та загоєнню ран (детальну інформацію Вам нададуть у клініці).
 4. Протягом перших двох тижнів після операції слід відмовитися від куріння та прийому препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин тощо).
 5. Щонайменше 3 тижні заборонено займатися важкими фізичними навантаженнями.
 6. В ділянці ліпосакції може бути порушення чутливості шкіри, це відбувається внаслідок пошкодження нервових закінчень та вважається нормою, зазвичай чутливість відновлюється протягом кількох тижнів.

Вартість консультації пластичного хірурга — 400 грн.

Запис на консультацію щодо ліпосакції в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (24)

 1. доброго дня яка загальна ціна буде на видаленя молочних залоз + абдомінопластика передньої стінки живота?

  • Доброго дня. Вартість абдомінопластики від 16800грн. Вмдалення гінекомастії від 11000грн. Деталі на консультації в лікаря.

  • Доброго дня! Вартість ліпосакції лобкової ділянки від 7 тис грн. Детальніше на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису 095 585 74 78.

  • Доброго дня! Вартість операції від 10 тис грн, залежить від категорії складності. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису 095 585 74 78.

  • Доброго дня! Вартість операції від 7000 грн, залежить від складності. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису: 095 585 74 78

 2. Доброго дня.. яка орієнтовна вартість ліпосакції живота і боків… якщо обєми жирової тканини не великі.. тобто мінімальна вартість?

  • Доброго дня! Вартість ліпосакції живота від 22 тис грн, талія – від 17 тис грн. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису: 095 585 74 78.

  • Доброго дня. Вартість від 4000грн. Детальніше Ви зможете дізнатись на консультації в лікаря.Телефон для запису 095 585 74 78.

  • Доброго дня! Орієнтовна вартість ліпосакції ікр 20 тис грн. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга.

  • Доброго дня! Орієнтовна вартість ліпосакції живота 17 500 грн, залежить від категорії складності. Детальніше можна дізнатись на консультації пластичного хірурга.

  • Доброго дня. Вартість операції з ліпосакції живота становить 17500 грн + вартість знечулення (від 3000 грн) + вартість послуг страхування (орієнтовно 2500 грн). Детальніше Ви зможете дізнатися на консультації пластичного хірурга, найближча дата 29 вересня 2018 р. з 9:30. Вартість консультації – 170 грн. Запис на консультацію пластичного хірурга – за телефоном клініки 0955857478.

  • Доброго дня. Вартість ліпосакції бедер (одна зона) – 8300 грн + вартість знечулення (від 3000 грн) + вартість страхування (орієнтовно 1500 грн). Детальніше Ви зможете дізнатися на консультації пластичного хірурга, найближча дата 29 вересня 2018 р. з 9:30. Вартість консультації – 170 грн. Запис на консультацію пластичного хірурга – за телефоном клініки 0955857478.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *