Маммопластика – хірургічна корекція молочних залоз

Маммопластика – хірургічна корекція молочних залоз

Маммопластика — пластична операція на молочних залозах з метою корекції форми і /або розміру молочних залоз (збільшення, зменшення).

Красиві груди — це прикраса для жінки, та на жаль, жінки часто незадоволені природною формою власних грудей. Такі фактори, як грудне вигодовування, вік, патологія молочних залоз зумовлюють обвисання грудей, появу розтяжок, асиметрію. Онкологічні захворювання молочної залози, можуть потребувати мастектомії ( видалення молочної залози). Всі ці проблеми вирішують пластичні хірурги клініки «БРАСС». Перед проведенням пластики грудей наші спеціалісти детально проведуть огляд та запропонують найоптимальніше вирішення вашої проблеми. Результати маммопластики не лише нададуть Вам привабливого вигляду, але і відновлять душевний спокій та повернуть впевненість у собі.

Види маммопластики

 1. Підтяжка молочних залоз (мастопексія) — хірургічний метод корекції форми молочних залоз, з допомогою якого можна усунути обвисання грудей. В ході операції здійснюється видалення надлишку обвислої шкіри та залозистої тканини, формування нових контурів залози і переміщення соска з ареолою на нове положення.
 2. Збільшення молочних залоз (ендопротезування) — хірургічна операція, що проводиться з метою збільшення молочних залоз з допомогою імплантів, котрі встановлюються під молочну залозу або під великий грудний м’яз. Ендопротезування грудей проводять для збільшення об’єму грудей, корекції асиметрії грудей, надання їм естетичної форми, усунення обвисання. Імпланти, котрі застосовують при ендопротезу ванні, відрізняються за формою, розміром, матеріалом та типом поверхні. Вибір імпланта залежить від мети операції, типу хірургічного розрізу та особливостей молочної залози.
 3. Зменшення молочних залоз (редукційна маммопластика) — хірургічна корекція форми грудей, при якій видаляють надлишки шкіри, жирової та залозистої тканини з молочних залоз. Існує оперативне втручання, котре називається деімплантація молочної залози. Це хірургічне втручання з метою видалення раніше встановлених імплантів. Причиною деімплантації може бути неправильно вибрана форма та розмір імпланта або його неправильне встановлення.

Тривалість процедури

В залежності від виду оперативного втручання, процедура триває 1,5 – 2 год.

Вид знечулення (анестезії) – загальний наркоз.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення маммопластики:

 • психологічний дискомфорт та проблеми в особистому житті через незадоволеність розміром/формою молочних залоз;
 • гігантомастія (надлишковий об’єм молочних залоз) наслідком якого є біль в спині та викривлення хребта, глибокі сліди від бретельок бюстгальтера, шкірні висипання та попрілості під молочною залозою внаслідок постійного тертя;
 • мастоптоз (опущення, обвисання молочної залози);
 • асиметрія грудей;
 • зміна форми та/або об’єму молочної залози внаслідок тривалої лактації або різкої втрати ваги;
 • вікові зміни грудей, внаслідок втрати шкірою еластичності;
 • недостатній об’єм грудей;
 • реконструкція молочної залози внаслідок травми грудей або мастектомії (видалення молочної залози);
 • заміна імплантів за медичними показами.

Протипокази до маммопластики:

 • захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • вік до 18-ти років;
 • будь-які інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • висипання будь-якого характеру в ділянці втручання.

Підготовка до операції:

 • огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність та доцільність.

Період реабілітації

Тривалість реабілітаційного періоду 4-5 тижнів, залежно від обсягу втручання та особливостей організму. Протягом доби після операції Ви будете перебувати у стаціонарних умовах під наглядом медичного персоналу, на другу добу після операції, за відсутності протипоказів, Вас переведуть на амбулаторний режим лікування. Вам нададуть рекомендації щодо поведінки в домашніх умовах та наступного візиту до лікаря. Зазвичай шви знімають на 10-13 день. Повне загоєння ран відбувається до 20 дня після операції, за умови, якщо жінка не курить та не приймає гормональні контрацептиви. Перші результати маммопластики Ви зможете побачити через 5-6 тижнів, коли зійдуть усі набряки та синці.

Ризики та ускладнення

 1. Після маммопластики можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Частковий або повний некроз (відмирання) шкіри або тканини соска та ареоли, пов’язаний із порушенням кровопостачання.
 3. Часткова або повна втрата чутливості в ділянці соска.
 4. Асиметрія грудей внаслідок накопичення крові (гематоми) або рідини (сероми) в тканинах.

Вище перелічені стани є винятками, але все ж зустрічаються.

Переваги маммопластики в клініці «БРАСС»

 1. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені пластичні хірурги, котрі знають свою роботу та керуються сучасними підходами до лікування та хірургічних втручань.
 2. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 3. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
 4. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: гінеколога, проктолога, травматолога, дерматолога, косметолога. Оскільки в клініці проводять численні процедури по догляду за тілом та обличчям, Ви матимете нагоду скористатися ними. Дерматокосметологи клініки використовують якісну професійну косметику торгових марок CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics (Польща), Gerard’s (Італія), OBAGI Medical Products (США), Norel (Польща), Arkana (Польща), проконсультувавшись у них, Вам допоможуть підібрати косметику, котра підкреслить Вашу зовнішність.
 5. Індивідуальний підхід. Хірурги клініки, перш ніж провести оперативне втручання, уважно вислухають Ваші очікування від операції та запропонують найоптимальніший вид втручання для Вас.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Суворо дотримуйтесь прийому медичних препаратів у домашніх умовах. При виникненні будь яких ускладнень з приводу операції або при підйомі температури тіла вище 38С° зверніться до лікаря.
 2. В перші 2-3 тижні після операції Вам доведеться спати на спині.
 3. Протягом перших двох тижнів після операції слід відмовитися від куріння та прийому препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин тощо).
 4. Щонайменше 3-4 тижні заборонено займатися важкими фізичними навантаженнями із підніманням рук вгору та нахилами тулуба вперед і в сторони. Не рекомендується жити статевим життям 2-3 тижні, зростає ризик розвитку гематом.
 5. Близько 4-ох тижнів Вам потрібно носити компресійну білизну (де її можна придбати та якою саме вона має бути Вам повідомлять працівники нашої клініки).
 6. В ділянці соска та ареоли може бути порушення чутливості, це вважаться нормою і відновлення відбувається протягом 1-4 місяців.

Вартість консультації пластичного хірурга – 400 грн.

Запис на консультацію щодо маммопластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

 

 

Comments (18)

 1. Доброго дня , можливо вам в клініку потрібна модель для операції по збільшенню грудей разом з мастопексією ( можливо з оплатою за імпланти та матеріали)? Дякую

  • Доброго дня. Орієнтовна вартість 3,5 тис євро. Детальніше можна дізнатись на консультації пластичного хірурга яка відбудеться 2 листопада.

  • Доброго вечора! Орієнтовна вартість 3,5 тис євро. Детальніше можна дізнатись на консультації пластичного хірурга 31 серпня.

 2. Доброго дня, яка ціна збільшення однієї груді? ( Асиметрія) повністю все і ціна імплантів

  • Доброго дня! Пластичному хірургу потрібне фото, щоб сказати орієнтовну вартість операції, це залежить від об”єму роботи.

 3. Доброго дня! Скажіть будь-ласка яка приблизно повна ціна мастопексії. Весь пакет послуг??? Дякую!

  • Доброго дня, ціна від 26500грн. Детальніше Ви можете дізнатись на консультації в лікаря, яка відбудеться 23лютого.

 4. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, яка повна вартість операції підтяжка грудей з ендопротезування ? Цікавить все включно (перебування у клініці, наркоз, білизна, аналізи і т.д.)

  • Доброго вечора. Стосовно Вашого запиту ціни, то приблизна вартість 3-3,5 тис євро, враховуючи вартість імплантів, анестезію і роботу. Детальніше Ви можете дізнатися на консультації пластичного хірурга. Найближча дата – 27 листопада 2018 року (субота). Для запису телефонуйте 095 585 74 78.

 5. Напишіть,будьласка, приблизну вартість операцвї по зменшенню грудей.Я вже майже рік відкладаю на нех гроші.

  • Доброго дня, Любов. Вартість редукційної мамопластика (зменшення+підтяжка) складає від 32500 до 44000 грн. Це ціна без вартості знечулення. Детальнішу інформацію Ви зможете отримати на консультації пластичного хірурга. Найближчий час консультації – 25 серпня 2018 р (субота) з 9:30 до 15:00. Запис за телефоном клініки 095 585 74 78.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *