Мікроструми волосистої частини голови

Мікроструми волосистої частини голови

Мікрострумова терапія – метод оздоровлення шкіри голови та покращення росту здорового волосся. Може застосовуватись як самостійна процедура або як складова комплексу трихологічних процедур. Дія мікрострумів покращує ефект від інших процедур та підсилює засвоюваність лікарських препаратів.

Суть методу. Імпульси низькочастотного струму, проникаючи в глибокі шари шкіри, стимулюють процеси обміну речовин в тканинах. Мікроструми генеруються електродами, які можуть бути як нерухомими, так і рухатися по оброблюваній ділянці волосистої частини голови.

Під дією мікрострумів покращується кровообіг в тканинах, нормалізується секреція сальних залоз. Їх дія прискорює відновлення тканин та волосяних цибулин, сприяє виведенню токсинів.

Процедура мікростумової терапії – безболісна та приємна. Вже після першої процедури спостерігається зниження кількості волосся, що випадає. Волосся починає швидше рости, помітне покращення вигляду волосин.

Процедура добре поєднюється з мезотерапією волосистої частини голови, плазмоліфтингом, ручними масажами і рекомендується як складова практично кожного курсу лікування трихологічних проблем.

Частіше всього процедура є доповнюючою і проводиться в поєднанні з іншими трихологічними процедурами. Може проводитись і самостійно курсом в 10 процедур з інтервалом 1 тиждень.

ПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ МІКРОСТРУМІВ:

– випадіння волосся;
– облисіння;
– втрата блиску волосся;
– себорея/лупа;
– ламке, посіченеволосся.

ПРОТИПОКАЗИ:

– онкологічні захворювання;
– захворювання крові;
– гострі інфекційні захворювання;
– запалення і гнійники на шкірі;
– інфаркт та інсульт;
– знижена чутливість шкіри в зоні дії електродів;
– вагітність і лактація;
– кардіостимулятор;
– металеві імпланти в черепі;
– аритмія серця;
– гіпертонічна хвороба III-IV ст.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:

1. Перед процедурою слід вимити голову.

УМОВИ, ЯКІ ПОВИНЕН ВИКОНУВАТИ ПАЦІЄНТ ПО ЗАКІНЧЕННЮ ПРОЦЕДУРИ:

1. Про потребу в спеціальному догляді вас попередить лікар-дерматокосметолог клініки «БРАСС».

Вартість консультації трихолога – 250 грн.

Запис на консультацію щодо процедури мікрострумова терапія (мікротоки) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням праворуч.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *