Накладання гіпсу пластикового. Пластиковий гіпс

Накладання гіпсу пластикового. Пластиковий гіпс

Накладання гіпсу, гіпсової лонгети, чи як в народі кажуть «покласти гіпс» — це найбільш дієвий спосіб забезпечити та вилікувати уражену кінцівку чи суглоб.

Що собою являє гіпс? Поділяють на такі різновиди:

 • перший — це класична гіпсова лонгета з марлі та гіпсу;
 • другий — це пластмасовий (пластиковий) гіпс, тобто лонгета, виготовлена з спеціального твердого полімерного матеріалу, який не намокає і не ламається, одночасно є легким і комфортним;
 • третє — це комбінована гіпсова лонгет, в якій зібрані позитивні якості як звичайного гіпса, так і пластмасового. Також в випадку накладання такої лонгети враховуються індивідуальні побажання хворого.

Накладання гіпсу доволі просте заняття. Береться готовий гіпсовий рулон, розкладається заготовка, вибирається найбільш якісна та підходяща підкладка. Заготовку замочують у воді та накладають на уражену кінцівку. Поки гіпс не засох, його моделюють та виводять фізіологічне положення кінцівки. Далі замотують бинтом, фіксуючи лонгету до кінцівки.

Насправді все просто і цей принцип накладання з давніх-давен дійшов до нас і успішно застосовується в сучасному світі. Проте складники змінилися. Наприклад, пластикові гіпси мають такі переваги: вони є ультралегкими, підкладка надзвичайно тонка та зручна, він не натирає, з ним можна без проблем залізти в душ чи ванну, адже він не боїться води, а підкладка висихає за лічені хвилини. Принцип накладання і моделювання – такий, як і в звичайному гіпсі, що не може не тішити. Проте ціна такої гіпсової лонгети є дещо вищою, але при вказаних перевагах ця різниця є виправданою.

В клініці «БРАСС. Здоров шкіра» є можливість поставити всі три види гіпсових лонгет: класичний гіпс, пластикова та комбінована лонгета (в комбінованій можна використати сучасну ультратонку підкладку, звичайний дешевий гіпсовий бинт та новітнє еластичне покриття зверху).

На консультації лікар ортопед-травматолог визначить Ваші потреби та побажання на час носіння гіпсової лонгети та запропонує оптимальні варіанти накладання гіпса (різні за ціною та властивостями).

Вся процедура накладання гіпсової лонгети триває 15-30 хв.

Гіпсова логента рекомендується у випадках:

 • переломи;
 • вивихи, розтягнення зв’язок;
 • в реабілітаційному періоді після блокад.

Переваги накладання гіпсової лонгети в клініці «БРАСС»:

 1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести накладання, уважно вислухає Ваші очікування і побажання на час носіння гіпсу.
 2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами ортопедії та травматології.
 3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
 5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, проктолога, дерматолога, косметолога.
 6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Вартість накладання гіпсової логнети (без вартості матеріалів) складає 400  грн.

Запис на консультацію щодо накладання гіпсової лонгети (накладання гіпсу) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *