Накладання м’якої еластичної пов’язки

Накладання м’якої еластичної пов’язки

М’яка еластична пов’язка — це пов’язка, яка накладається виключно дорослим людям з незначним частковим пошкодженням зв’язково-капсульного апарату. Пов’язка накладається спеціальним еластичним бинтом і є різною для кожного суглобу. Така пов’язка накладається з метою обмеження рухів в суглобі в певну сторону, таким чином запобігає подальшій травматизації зв’язок.

Процедура триває 5-10 хв, не є болючою.

Переваги накладання мякої еластичної повязки в клініці «БРАСС»

  1. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами до лікування.
  2. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
  3. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
  4. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, уролога, дерматолога, косметолога.
  5. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Вартість консультації лікаря ортопед-травматолога — 400  грн.

Запис на консультацію лікаря ортопед-травматолога в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *