Нейродерміт. Лікування в Івано-Франківську

Нейродерміт. Лікування в Івано-Франківську

Нейродерміт — хронічне шкірне захворювання нейрогенно-алергічної природи. Характерний виражений свербіж. Розрізняють обмежений і дифузний нейродерміт.

Причини виникнення нейродерміту

 • генетична схильність;
 • стреси, негативні емоції;
 • неправильне харчування;
 • захворювання органів травлення;
 • зовнішні фактори, такі як шерсть тварин, пил, косметика, медпрепарати, продукти харчування (мед, полуниці, цитрусові і ін.).

Прояви нейродерміту

Обмежений нейродерміт (простий хронічний лишай Відаля), який найчастіше може локалізуватися на гомілках, потилиці, внутрішніх частинах стегон, калитці, лобку, періанальній ділянці проявляється інтенсивним свербежем і висипаннями у вигляді почервоніння, сухості, лущення, ліхеніфікації.

Рисунок – фото обмеженого нейродерміту

Дифузний нейродерміт — проявляється розповсюдженими висипаннями у вигляді еритематозних, папульозних елементів, сухості, лущення, ліхеніфікації, кірок, розчухів. Турбує свербіж. Процес може починатися з обличчя, шиї, переходити на груди, бокові поверхні тулуба, верхні і нижні кінцівки. В деяких випадках можливе приєднання вторинної інфекції, внаслідок розчухів. Характерний для нейродерміту хронічний перебіг.

Діагностика нейродерміту здійснюється на основі клінічних проявів, вивчаються причини захворювання.
Лікування призначається в кожному випадку індивідуально, як місцеве, так і загальне.

Рисунок – фото дифузного нейродерміту

Переваги лікування нейродерміту в клініці «БРАСС»

 1. Кваліфіковані спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання, відвідують конференції, курси та тематичні з’їзди з метою вдосконалення знань.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасний правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Анонімність та тактовність. Працівники клініки регулярно відвідують тренінги, темою яких є забезпечення комфортно перебування пацієнта у нашій клініці, тож Ви отримаєте грамотну допомогу та емоційне задоволення скориставшись послугами клініки.
 4. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте детальну та максимально доступну інформацію, щодо прогнозованої тривалості та вартості обстеження/лікування, якщо в силу певних причин, ми не зможемо Вам допомогти, Вам буде надано скерування до лікаря/клініки де обов’язково вирішать Вашу проблему.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Відсутність черг. Всі огляди та консультації проводяться лише за попереднім записом.
  Велику увагу ми приділяємо обстеженню та діагностиці — вони є основою для успішного лікування. Вважаємо, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію щодо лікування нейродерміту отримайте на консультації дерматолога клініки «БРАСС». Запис за телефоном 095 585 74 78.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *