Нейродерміт. Лікування в Івано-Франківську

Нейродерміт. Лікування в Івано-Франківську

Нейродерміт — хронічне шкірне захворювання нейрогенно-алергічної природи. Характерний виражений свербіж. Розрізняють обмежений і дифузний нейродерміт.

Причини виникнення нейродерміту

 • генетична схильність;
 • стреси, негативні емоції;
 • неправильне харчування;
 • захворювання органів травлення;
 • зовнішні фактори, такі як шерсть тварин, пил, косметика, медпрепарати, продукти харчування (мед, полуниці, цитрусові і ін.).

Прояви нейродерміту

Обмежений нейродерміт (простий хронічний лишай Відаля), який найчастіше може локалізуватися на гомілках, потилиці, внутрішніх частинах стегон, калитці, лобку, періанальній ділянці проявляється інтенсивним свербежем і висипаннями у вигляді почервоніння, сухості, лущення, ліхеніфікації.

Рисунок – фото обмеженого нейродерміту

Дифузний нейродерміт — проявляється розповсюдженими висипаннями у вигляді еритематозних, папульозних елементів, сухості, лущення, ліхеніфікації, кірок, розчухів. Турбує свербіж. Процес може починатися з обличчя, шиї, переходити на груди, бокові поверхні тулуба, верхні і нижні кінцівки. В деяких випадках можливе приєднання вторинної інфекції, внаслідок розчухів. Характерний для нейродерміту хронічний перебіг.

Діагностика нейродерміту здійснюється на основі клінічних проявів, вивчаються причини захворювання.
Лікування призначається в кожному випадку індивідуально, як місцеве, так і загальне.

Рисунок – фото дифузного нейродерміту

Переваги лікування нейродерміту в клініці «БРАСС»:

 1. Кваліфіковані спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання, відвідують конференції, курси та тематичні з’їзди з метою вдосконалення знань.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасний правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Анонімність та тактовність. Працівники клініки регулярно відвідують тренінги, темою яких є забезпечення комфортно перебування пацієнта у нашій клініці, тож Ви отримаєте грамотну допомогу та емоційне задоволення скориставшись послугами клініки.
 4. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте детальну та максимально доступну інформацію, щодо прогнозованої тривалості та вартості обстеження/лікування, якщо в силу певних причин, ми не зможемо Вам допомогти, Вам буде надано скерування до лікаря/клініки де обов’язково вирішать Вашу проблему.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Відсутність черг. Всі огляди та консультації проводяться лише за попереднім записом.
  Велику увагу ми приділяємо обстеженню та діагностиці — вони є основою для успішного лікування. Вважаємо, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію щодо лікування нейродерміту отримайте на консультації дерматолога клініки «БРАСС». Запис за телефоном (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *