Підняття кутиків губ (ботокс)

Підняття кутиків губ (ботокс)

З віком кутики губ починаються опускатися і це має некрасивий естетичний вигляд. Жінка починає втрачати впевненість в собі через незадоволення виглядом кутиків губ. Але цю проблему можна легко вирішити уколами ботоксу.

Ботулінотерапія — це цілком безпечна методика, яка не загрожує Вашому здоров’ю і полягає у введенні препарату в м’яз для його розслаблення і зняття гіпертонуса, що призводить до розгладження зморшок.

Процедуру підняття кутиків губ можна проводити з 25-ти років і до 60-ти, тому що після 60-ти років починає відбуватися атрофія м’язів, що зводить до мінімуму ефект від препарату.

Ефект від препарату слід очікувати не раніше 5-го дня після процедури, а максимальний ефект досягається десь на чотирнадцятий день.

Процедура підняття кутиків губ розпочинається з протирання обличчя антисептиком, після чого проводиться ін’єкція ботулотоксину  в проблемну ділянку та закриття післяпроцедурним кремом.

Протипоказами є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність;
  • психологічні розлади;
  • онкологія;
  • офтальмологічні захворювання.

Після процедури рекомендовано протягом 1-2х днів спати горілиць, не відвідувати сауну та солярій, не робити фізичних навантажень та не вживати алкоголь.

Повторне введення препарату рекомендовано через 6-8 місяців.

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на консультацію щодо процедури “підняття кутиків губ (ботокс)” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *