Підтяжка обличчя – фейсліфтинг

Підтяжка обличчя – фейсліфтинг

Підтяжка обличчя — радикальний та ефективний метод усунення проявів старіння на обличчі. В термін «Підтяжка обличчя» входить комплекс процедур, які виконуються не лише на шкірі обличчя, а також на м’язах та підшкірно-жировій клітковині, тому результати операції мають стійкий та довготривалий ефект. Фейсліфтинг допоможе відновити пружність Вашого обличчя, скоректувати провисання шкіри та м’язів, зменшити кількість жирової клітковини та розгладити зморшки. Як результат – Ви станете виглядати на декілька років молодшими.

Пластичні хірурги клініки «БРАСС» виконують такі операції підтяжки обличчя: ритідектомія, короткорубцевий ліфтинг, СМАС-ліфтинг, прямий бровліфтинг, підтяжка чола класична, підтяжка середньої зони.

Ритідектомія — хірургічне втручання, в процесі якого усуваються всі вікові зміни шкіри, такі як: зморшки, подвійне підборіддя, носогубні складки тощо. Особливістю операції є комплексний підхід — зменшення кількості підшкірно-жирової клітковини, усунення надлишку шкіри та покращення тонусу м’язів. Ритідектомію ще називають круговою підтяжкою обличчя, оскільки метою операції є омолодження усього обличчя. Як результат, Ви отримуєте молоде підтягнуте, з правильним і привабливим контуром обличчя.

Короткорубцевий ліфтинг — це варіант верхньої ритідеткомії, при якому не виконують завушного та потиличного розрізу як при круговій підтяжці обличчя, розріз роблять лише у верхній зоні обличчя та лише на шкірі, не зачіпаючи її глибоких шарів, як при СМАС.

СМАС ліфтинг — втручання на верхньому м’язовому апоневротичному шарі (Superficial Muscular Aponeurotic System), що знаходиться глибоко під шкірою і виконує функцію опори обличчя. Результатом операції є вирівнювання глибоких зморшок шкіри обличчя, виражених шкірних складок та усунення надлишку підшкірно-жирової клітковини. Оскільки операція виконується на глибшому рівні, ніж шкіра, результати операції є значно помітнішими та довготривалими.

Підтяжка чола та брів — пластична операція, результатом якої є розгладження горизонтальних зморшок лоба, поздовжніх зморшок на переніссі, а також підняття брів та кутиків очей.

Тривалість фейсліфтингу

Залежно від глибини втручання та поставлених цілей операції процедура триває 1-3 год.

Вид знеболення (анестезії). Загальний наркоз або місцева анестезія у поєднанні із седативними препаратами, все залежить від складності корекції.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення підтяжки обличчя:

 • опущення шкіри лоба та брів;
 • «подвійне підборіддя»;
 • опущення зовнішніх кутиків очей;
 • глибокі зморшки в ділянці скронь, перенісся та вилиць;
 • виражені носогубні складки;
 • опущення повік (птоз);
 • опущення щік «бульдожки»;
 • вертикальні зморшки на щоках.

Протипоказання до проведення фейсліфтингу:

 • хронічні захворювання в стані декомпенсації (цукровий діабет);
 • гострі та вірусні захворювання, стани, що супроводжуються підвищенням температури тіла вище 38С°;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • захворювання серцево-судинної системи, важка артеріальна гіпертензія;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • будь-які запальні процеси в ділянці обличчя.

Підготовка до операції:

 • детальний огляд та лабораторні обстеження для оцінки стану здоров’я пацієнта та виявлення можливих протипоказань до проведення операції;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, котрі впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління у перед та післяопераційному періоді, вони впливають на тонус судин, кровоплин погіршується, тож сама операція та післяопераційний період триватимуть довше.

Період реабілітації

Тривалість реабілітаційного періоду після фейсліфтингу триває 2-3 тижні залежно від складності та об’єму операції. Після операції лікарі детально розкажуть Вам, які препарати приймати в домашніх умовах та як доглядати за обличчям, щоб післяопераційний період пройшов максимально легко та безболісно. Наполегливо рекомендуємо дотримуватися усіх порад лікаря, адже це є запорукою отримання бажаного результату після операції. Шви знімають протягом 7-10 днів після операції. В ході операції відбувається пошкодження нервових закінчень, тож протягом невеликого періоду часу, чутливість в ділянці операції може бути порушена. Післяопераційні набряки починають зникати наприкінці першого тижня після операції. Результати операції Ви зможете побачити в кінці другого місяця після операції, після того як зникнуть усі набряки.

Ризики та ускладнення:

 • гематоми (синяки);
 • сероми (накопичення рідини в тканинах);
 • рубці (самостійно розсмоктуються протягом місяця);
 • пошкодження гілок лицевого нерва із порушенням/втратою чутливості;
 • запальні процеси, нагноєння;
 • тимчасове порушення росту волосся в ділянці розрізу, чи його випадіння;
 • слабкість м’язів у ділянці втручання.

Перелічені вище стани є винятками, однак, зустрічаються.

Переваги підтяжки обличчя в клініці «БРАСС»

 1. Робота на результат. Хірурги клініки «БРАСС» уважно вислухають ваші очікування від операції та проведуть операцію на високому рівні.
 2. Безпечність. Пластику проведуть висококваліфіковані спеціалісти, попередньо ретельно оглянувши пацієнта. Якщо в ході обстеження будуть виявлені протипокази до проведення операції, Вам запропонують альтернативні, безопераційні методи омолодження.
 3. Надійність та комплексний догляд. Після операції Ви отримаєте детальні рекомендації з домашнього догляду, прийому знеболювальних та додаткових препаратів. Вам нададуть контактні телефони Вашого лікаря і Ви зможете проконсультуватися у разі потреби.
 4. Безболісність. Вам підберуть оптимальний варіант знеболення для того, щоб сама операція та післяопераційний період були безболісними.

Через 2-3 тижні після підтяжки обличчя рекомендують курс лімфо-дренажного масажу, його Ви також зможете провести у клініці «БРАСС». Проконсультувавшись у нашого косметолога клініки, Ви зможете підібрати для себе процедури догляду за обличчям, які допоможуть максимально довго підтримувати результати проведеного фейсліфтингу.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Ретельно дотримуватися порад лікаря щодо застосування медикаментів у післяопераційному періоді та рекомендацій догляду за обличчям.
 2. Перші 2-3 дні після операції доведеться спати з припіднесеною головою для зменшення набряків.
 3. Тимчасово заборонено палити та вживати алкоголь (2-3 тижні).
 4. Обмеження фізичних навантажень, особливо тих, котрі супроводжуються нахилом голови вниз (2-3 тижні).
 5. Протягом 4-ох тижнів заборонено відвідувати сауну, басейн, баню та фарбувати волосся.
 6. Якщо у Вас підвищилась температура вище 38С° або виникли будь-які скарги, зверніться до Вашого лікаря.

Вартість консультації пластичного хірурга – 400 грн.

Запис на консультацію щодо підтяжки обличчя (фейсліфтингу) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (8)

  • Доброго дня. Підтяжка середньої зони обличчя від 30450грн, детальніше на консультації в лікаря.

 1. доброго дня, на лобі глибокі зморшки, ви можете їх усунути та скільки це коштуватиме?

  • Доброго дня! Вартість залежить від стану Вашої шкіри і кількості одиниць ботоксу, орієнтовно потрібно 12-14 одиниць, це від 1440 грн. Детальніше на консультації косметолога. Телефон для запису 095 585 74 78

  • Доброго дня! Вартість підтяжки брів 14 400 грн. Вартість підтяжки кутиків очей пластичний хірург може сказати на консультації. Телефон для запису 095 585 74 78

 2. скільки в середньому потрібно грошей на цю операцію? Підтяжка на обличчі..скроні,носогубні склади.

  • Доброго дня! Вартість підтяжки обличчя від 12 000 грн, залежить від категорії складності. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису: 095 585 74 78.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *