Плазмоліфтинг (PRP) при захворюваннях суглобів

Плазмоліфтинг (PRP) при захворюваннях суглобів

Плазмоліфтинг або PRP-терапія, відомий ще як аутоплазмотерапія, — це один із найбільш безпечних та дієвих засобів боротьби з остеоартрозом, артрозом, артритом, деформуючим артрозом колінних, кульшових та інших суглобів. Метод довів свою ефективність в багаторічній практиці вітчизняної та світової травматології.

Суть методу полягає в такому. Проводиться забір венозної крові пацієнта (до 10 мл). Далі пробірка з кров’ю поміщується в центрифугу, де при високих обертах з крові відділяється плазма, збагачена на тромбоцити. Далі ця плазма ін’єкційно вводиться в хворий суглоб, створюючи потужну відновлювальну дію на хрящ.

Процедура являє собою введення в порожнину суглоба плазми власної крові пацієнта. Плазма містить фактори росту – біологічно активні речовини, які стимулюють процеси відновлення тканин, причому роблять це місцево – тільки там, де потрібно.

Приблизно те ж саме відбувається при будь-якій травмі: фактори росту змушують тканини гоїтися і відновлюватися. Клітини в місці травми активно діляться, і дуже швидко від садна і подряпини не залишається і сліду.

При введенні плазми крові в суглоб – фактори росту точно так само «будять» клітини хрящової тканини. В результаті мікротравми гояться, поверхня суглоба стає гладкою, відновлюється навіть структура кісткової тканини.

Значна перевага плазмоліфтінгу перед іншими методами лікування суглобів – мала кількість протипоказань. Плазма власної крові абсолютно сумісна з організмом людини, вона не викликає алергічних реакцій і побічних ефектів, звикання або непереносимості.

Процедура триває 15-20 хв, не є болючою, але викликає деякий дискомфорт через забір крові з вени і введення плазми в порожнину суглоба.

Курс – 3-5 процедур залежно від конкретного випадку – на консультації та в ході лікування лікар визначить потрібну кількість процедур. Інтервал між процедурами – 7 днів.

Показання до аутоплазмотерапіі суглобів

Показань для плазмоліфтінгу суглобів багато. Процедура рекомендована практично при всіх видах захворювань і травм суглобів. Вона допоможе при травмах, артриті і артрозі I і II ступеня, деформуючому артриті і артрозі, бурситі, миофасциальном синдромі, коксартрозі, тендиніті, остеохондрозі та п’ятковій шпорі.

Протипокази

Протипоказаннями для процедури є лише гострі інфекційні захворювання, захворювання крові і злоякісні новоутворення.

Переваги процедури PRP суглоба в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»

  1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести процедуру PRP, уважно вислухає Ваші очікування та запропонує найоптимальніший вид лікування для Вас.
  2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС. Здорова шкіра» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами до лікування.
  3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
  4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
  5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, уролога, дерматолога, косметолога.
  6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС. Здорова шкіра» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Процедуру плазмоліфтингу суглоба в клініці «БРАСС. Здорова шкіра» проводить лікар ортопед-травматолог Лесів Богдан Ярославович.

Вартість консультації лікаря ортопед-травматолога — 170  грн.

Запис на консультацію щодо плазмоліфтингу суглоба в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС. Здорова шкіра» (095) 585-74-78 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (4)

  1. Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи допомагає плазмоліфтинг при травмованому меніску ? Мені 57 років, радять зробити.

  2. Доброго дня. Будьте добрі, скажіть, а ця терапія допомагає і при псорітичному артриті??? В мене діабет 2 ступеня. Мені 60 років, щось порадьте, чи варто спробувати? Дякую Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *