Плазмоліфтинг (PRP) при захворюваннях суглобів

Плазмоліфтинг (PRP) при захворюваннях суглобів

Плазмоліфтинг або PRP-терапія, відомий ще як аутоплазмотерапія, — це один із найбільш безпечних та дієвих засобів боротьби з остеоартрозом, артрозом, артритом, деформуючим артрозом колінних, кульшових та інших суглобів. Метод довів свою ефективність в багаторічній практиці вітчизняної та світової травматології.

Суть методу полягає в такому. Проводиться забір венозної крові пацієнта (до 10 мл). Далі пробірка з кров’ю поміщується в центрифугу, де при високих обертах з крові відділяється плазма, збагачена на тромбоцити. Далі ця плазма ін’єкційно вводиться в хворий суглоб, створюючи потужну відновлювальну дію на хрящ.

Процедура являє собою введення в порожнину суглоба плазми власної крові пацієнта. Плазма містить фактори росту – біологічно активні речовини, які стимулюють процеси відновлення тканин, причому роблять це місцево – тільки там, де потрібно.

Приблизно те ж саме відбувається при будь-якій травмі: фактори росту змушують тканини гоїтися і відновлюватися. Клітини в місці травми активно діляться, і дуже швидко від садна і подряпини не залишається і сліду.

При введенні плазми крові в суглоб – фактори росту точно так само «будять» клітини хрящової тканини. В результаті мікротравми гояться, поверхня суглоба стає гладкою, відновлюється навіть структура кісткової тканини.

Значна перевага плазмоліфтінгу перед іншими методами лікування суглобів – мала кількість протипоказань. Плазма власної крові абсолютно сумісна з організмом людини, вона не викликає алергічних реакцій і побічних ефектів, звикання або непереносимості.

Процедура триває 15-20 хв, не є болючою, але викликає деякий дискомфорт через забір крові з вени і введення плазми в порожнину суглоба.

Курс – 3-5 процедур залежно від конкретного випадку – на консультації та в ході лікування лікар визначить потрібну кількість процедур. Інтервал між процедурами – 7 днів.

Показання до аутоплазмотерапіі суглобів

Показань для плазмоліфтінгу суглобів багато. Процедура рекомендована практично при всіх видах захворювань і травм суглобів. Вона допоможе при травмах, артриті і артрозі I і II ступеня, деформуючому артриті і артрозі, бурситі, миофасциальном синдромі, коксартрозі, тендиніті, остеохондрозі та п’ятковій шпорі.

Протипокази

Протипоказаннями для процедури є лише гострі інфекційні захворювання, захворювання крові і злоякісні новоутворення.

Переваги процедури PRP суглоба в клініці «БРАСС»

 1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести процедуру PRP, уважно вислухає Ваші очікування та запропонує найоптимальніший вид лікування для Вас.
 2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами до лікування.
 3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
 5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, уролога, дерматолога, косметолога.
 6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Процедуру плазмоліфтингу суглоба в клініці «БРАСС» проводить лікар ортопед-травматолог Лесів Богдан Ярославович.

Вартість консультації лікаря ортопед-травматолога — 200  грн.

Запис на консультацію щодо плазмоліфтингу суглоба в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (095) 585-74-78 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (21)

 1. Доброго дня в мене 2 ступінь артрозу чи можна мені спробувати цю процедуру скільки треба процедур і скільки коштує 1 процедура на 2 суглоби

  • Добре помагає плазмоліфтинг при такій стадії артрозу.Потрібно 3-5 пррцедур в залежності від ефекту. Вартість однієї процедури на один суглоб 680грн.

  • Доброго дня! Є певний ризик. Краще провести колаген внутрішньо суглобово. Це теж натуральний відновлюючий препарат + має протизапальну дію. Prp може спровокувати запальний процес. Детальніше на консультації лікаря травматолога. Телефон для запису 095 585 74 78.

 2. Добрий день!У мене коксартроз.У лівій нозі вже є ендопротез.Чи можна мені колоти плазму у другий суглоб?І чи ви вводите плазму застосовуючи УЗД?

  • Доброго дня. Так, можна проводити процедуру плазмоліфтингу і так вводимо плазму при УЗД.

 3. Добрий вечір! Якщо 4 стадія артрозу і людина ходить лише по квартирі, а на вулицю на маленькі відстані. Чи можливе лікування і відновлення? Чи лише знеболення? Людина похилого віку 67 років

  • Доброго дня! Можливе симптоматичне лікування. Внутрішньо суглобове введення препарату, який тривало напротязі 3-6 місяців здійснює протизапальну обезболюючу дію та хондропротектор, який працює рік в суглобі для покращення рухів та уникнення додаткової травматизації, а також є штучною прокладкою, тобто змазкою між суглобовими поверхнями що дозволяє рухатись без болі та ускладнення стану. Відновлення нажаль неможливе, при такій стадії артрозу.

 4. Вітаю, в вашій клініці є можливість зробити моніторинг (уздб мртб рентген) і аналіз колінних суглобів (щоб все в одному місці)?

  • Доброго дня! У нас Ви можете зробити УЗД. На рентген і МРТ лікар може дати направлення.

  • Доброго дня! Вартість плазмоліфтингу одного суглобу 680 грн. Детальніше можете дізнатись на консультації лікаря травматолога. Телефон для запису 095 5857478

 5. Доброго дня,мені 33 роки, в мене виявили двобічний коксартрос тазобедрених суглобів, чи можна дану процедуру робити в такому випадку? яка вартість на два суглоби?

  • Доброго дня! Так, можна робити плазмоліфтинг, але після УЗД суглобів. Вартість процедури 1360 грн на два суглоби.

 6. Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи допоможе дана процедура при коксартрозі 4 ступеня тазобедреного сустава, жінка 67 років? Дякую.

  • Доброго дня, Руслана. Коксартроз 4 ступеня – захворювання суглоба, яке важко піддається терапії малоінвазивними методами. Для відтермінування ендопротезування, яке показане при даній стадії захворювання, ми можемо запропонувати Вам процедуру ін’єкційного введення спеціально розробленого для таких випадків хондропротектора під контролем УЗД безпосередньо в порожнину суглоба. Це позбавить нічних болей та болей при русі, збільшить об’єм рухів. Орієнтовна тривалість дії препарату – 12 місяців і залежить від інтенсивності фізичних навантажень після введення. Детальнішу інформацію Ви можете отримати на консультації лікаря ортопед-травматолога. Запис на консультацію за телефоном 095 585 74 78.

 7. Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи допомагає плазмоліфтинг при травмованому меніску ? Мені 57 років, радять зробити.

 8. Доброго дня. Будьте добрі, скажіть, а ця терапія допомагає і при псорітичному артриті??? В мене діабет 2 ступеня. Мені 60 років, щось порадьте, чи варто спробувати? Дякую Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *