Лазерне шліфування обличчя

Лазерне шліфування обличчя

Лазерне шліфування обличчя – процедура вирівнювання рельєфу та суттєвого омолодження шкіри шляхом контрольованого випаровування поверхневих клітин шкіри лазерним променем. Дана процедура належить до однієї із найрадикальніших лазерних процедур і, в окремих випадках, може проводитись як альтернатива хірургічної підтяжки.

Суть процедури. Лазерні імпульси випаровують поверхневі шари шкіри до заданої лікарем глибини (використовується безпечний ербієвий лазер Fotona, Словенія). Завдяки природним відновним механізмам, шкіра самостійно починає відновлювати видалені лазером клітини шкіри, замінюючи їх новими молодими. В результаті відбувається усунення дрібних зморшок та зменшення глибини крупних зморшок, вирівнюється рельєф шкіри, шкіра стає підтягнутою, вирівнюється її колір, звужуються пори – обличчя візуально стає на декілька (а то і на 10) років молодшим.

Ефект від процедури лазерного шліфування обличчя може зберігатися до 5 років. Дану процедуру не рекомендується проводити більше 2-разів за життя через активне використання відновних ресурсів шкіри.

В клініці «БРАСС» є три види лезерного шліфування обличчя:

– площинне холодне лазерне шліфування (холодний лазерний пілінг);

– площинне гаряче лазерне шліфування (холодний лазерний пілінг);

– фракційне лазерне шліфування (фракційний лазерний пілінг).

Площинне холодне лазерне шліфування обличчя (холодний лазерний пілінг) – лазерний промінь імпульс за імпульсом випаровує клітини шкіри по всій площі обробки. Залежно від мети шліфування, лікар вибирає глибину, до рівня якої потрібно зішліфувати шкіру – до рівня глибини глибоких зморшок, для вирівнювання рубців постакне чи лише поверхнево (наприклад для зішліфовування пігментних плям – веснянок). В цьому виді пілінгу (шліфування) лазерний промінь лише випаровує поверхневі клітини шкіри, не нагріваючи глибші шари шкіри. Після закінчення дії лазера, шкіра завдяки відновним механізмам, починає відновлювати видалені лазером шари шкіри, замінюючи їх новими молодими клітинами. На місці лазерної обробки утворюється молода шкіра рівного природного тону та рівного рельєфу.

Площинне гаряче лазерне шліфування (гарячий лазерний пілінг, пілінг Лас-Вегас). При цій процедурі лазерний промінь забезпечує подвійний ефект – крім випаровування верхніх шарів епідермісу додатково прогріваються шари клітин під ними. Такий прогрів запускає процеси синтезу колагену та еластину – шкіра омолоджується та оновлюється. При цьому омолоджуючий результат від процедури (покращення процесів синтезу колагену та еластину) поступово посилюватиметься протягом кількох місяців і зберігатиметься близько року (при збереженні результатів самого шліфування як вирівнювання рельєфу терміном до 5-ти років).

Отже, гарячий лазерний пілінг – це одночасно і оновлення верхнього шару епідермісу внаслідок випаровування змертвілих клітин, і довготривалий ліфтинг за рахунок прогріву клітин дерми. Шкіра стає оксамитовою, пружною, вирівнюється її рельєф, покращується колір і тон.

Два описані вище методи лазерного шліфування, з одного боку, дають дуже сильні результати (зміна візуального стану шкіри обличчя, запуск омолоджуючих процесів), а з іншого – є доволі болючими та характеризуються тривалим відновним періодом (близько місяця).

Схожі хороші результати при значно меншій травматизації шкіри та значно меншому відновному періоду дає процедура фракційного лазерного шліфування (фракційного лазерного пілінгу). Фракційий фототермоліз (фракціне лазерне шліфування) – вплив на шкіру надтонкими променями лазера, які ніби пробурюють тонкі отвори вглибину шкіри. Суть методу: ербієвий (Er:YAG) лазерний промінь, проходячи крізь спеціальну фракційну насадку, розбивається на десятки дрібних мікро-променів, які попадають на шкіру перпендикулярно до її поверхні. Ці мікро-промені «прошивають» шкіру на глибину до 1,5 мм. Чергування величезної кількості оброблених і необроблених лазером мікроскопічних ділянок шкіри створює умови для регенерації клітин, крім того, непошкоджені ділянки працюватимуть на заміщення уражених лазером ділянок, створюючи ефект скорочення площі шкіри та вирівнювання рельєфу. Дія фракційного лазера запускає в шкірі процеси відновлення колагену – завдяки цьому ефект від шліфування триває до 2-х років.

Цей вид лазерного шліфування є менш травматичним та вимагає коротшого періоду відновлення.

Ефект від процедури такий же, як і від площинного лазерного шліфування, з тією відмінністю, що не дає такого вирівнювання рельєфу, але дає хороший ліфтинг оброблених ділянок.

Фракційний пілінг може проводитися як самостійно, так і курсом в 2-3 процедури з інтервалом в 1 місяць. Відновний період після процедури – 5-7 днів.

Всі процедури лазерного шліфування є доволі болючими та проводяться під місцевою анестезією.

На попередній консультації Ваш лікар клініки «БРАСС» на основі даних про стан Вашої шкіри, вік, проведені в минулому процедури та залежно від бажаного стану шкіри допоможе Вам вибрати той тип лазерного шліфування, який дасть можливість безпечно отримати бажаний результат.

Протипокази до процедур лазерного шліфування обличчя:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; системні захворювання сполучної тканини; схильність до утворення келоїдних рубців; попереднє проходження хімічних пілінгів в місці обробки менше як 14 днів до лазерної обробки; свіжа засмага; епілепсія; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С); вірусні захворювання шкіри.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– анонімність та комфорт.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

Фото до та після процедури:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

Запис на консультацію щодо лазерного шліфування обличчя (лазерний пілінг, фракційне лазерне шліфування) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *