Прокол вушок дітям будь-якого віку

Прокол вушок дітям будь-якого віку

Діє акція: проколювання вушок будь-яким методом — 150 грн!

Що потрібно знати про проколювання вушок діткам?

Відомий дитячий лікар Комаровський вважає, що «проколювання вушок дітям віком до одного року – це екстремізм», і робити це потрібно тоді, коли дитина сама попросить про це.

Не забувайте, що дівчинка чи хлопчик буде ходити з проколотими вушками все життя, і це має бути вибір дитини, а не Ваш.

Якщо рішення про проколювання вушок приймається дитиною свідомо, то вона більш охоче терпить неприємні відчуття під час проколювання та активніше доглядає за отворами в мочках вух.

У клініці «БРАСС. Здорова шкіра» можна вибрати один з трьох методів пробивання вушок:

– пробивання вушок спеціальною голкою. Традиційний спосіб має такі переваги: голка дуже акуратно і без розривів проколює мочку вуха. Недоліки такого методу – через те, що потрібен час для точного проколу голкою і є ризик, що дитина змінить положення голови – знову потрібно налаштовуватись – процедура може зайняти багато часу. Також багато часу займає вдягання сережки в свіжу ранку;

– проколювання пістолетом. В спеціальний інструмент вставляються стерильні цвяшки, зроблені з гіпоалергенного медичного сплаву. Після спрацювання пружини – цвяшки миттєво проколюють мочку вушка і фіксуються там. Біль при цьому мінімальна – дитина може лише дещо злякатися від клацання механізму. Однак цей метод має недолік – сережка не проколює, а «прориває» шкіру від дуже різкого спрацювання пружини. Цей метод – більш травматичний і вушка потім довше загоюються (порівняно з пробиванням голкою), але зате цей спосіб практично миттєвий.

– проколювання вушок безшумними системами типу Caflon SafeTec. Принцип роботи аналогічний проколу з пістолетом, лише без характерного «клацання», притаманного стандартним системам. Переваги – дитина не боїться, бо немає клацання.

Вкрай важливим є дотримання всіх правил дезинфекції та асептики при проведенні процедури. В клініці косметології «БРАСС. Здорова шкіра» значна увага приділяється і стерильним умовам в кабінеті, і комфорту для маленьких відвідувачів клініки. Всі процедури проводяться лікарями, які вміють знаходити спільну мову з маленькими відвідувачами.

У нас завжди великий вибір сережок

Як правильно доглядати вушка дитині після проколювання

  • рекомендуємо проколювати вушка в спеціальних салонах або медичних закладах. Умови процедури, інструменти та кульчики мають бути стерильними;
  • кульчики, які використовуються для першого проколу повинні бути виготовлені з медичної сталі або титану (ці матеріали не окислюються і тому не можуть викликати алергічних реакцій);
  • сережки із золота або срібла можна вставляти у вушко тільки після повного загоєння ранки (за відсутності будь-яких ускладнень це – приблизно півтора місяці);
  • вушка після пробивання потрібно обробляти спеціальними засобами впродовж кількох тижнів.

Протипокази для проколювання вушок дитині

  • алергічні реакції на будь-які метали;
  • дерматит, екзема та інші шкірні захворювання;
  • будь-які захворювання крові;
  • цукровий діабет й інші ендокринні порушення;
  • зниження імунітету;
  • схильність до утворення кістозних вугрів, а також келоїдних рубців і шрамів.

Догляд за вушками після проколу

Впродовж місяця кілька разів на день прокручуйте сережку чистими руками. При цьому виймати сережку не рекомендується.

Щоранку і щовечора протирайте вушко і місце проколу розчином перекисву водню. Не використовуйте спирт або спиртовмісні засоби, вони можуть бути агресивними до чутливої дитячої шкіри. У випадку потрапляння бруду в місце проколу, обробіть ранку додатково.

Через місяць акуратно зніміть сережки і обробіть місце проколу перекисом водню. Через кілька годин повторіть процедуру, протріть антисептиком самі сережки і вставте у вушка.

В  клініці «БРАСС. Здорова шкіра» можна використати такий засіб для проколотих мочок вух, як медичний клей. Його наносять відразу після проколу прямо на відкриту ранку і більше не чіпають до моменту, поки клей зійде сам.

Що робити при ускладеннях?

Якщо одна або дві мочки вушок після проколу запалилися, збільшилися або з них почав виділятися гній, необхідно відразу звернутися до Вашого лікаря клініки «БРАСС. Здорова шкіра». Це означає, що до ранки потрапила інфекція і, для уникнення ускладнень, її потрібно пролікувати належним чином.

Якщо вушка не загоюються і гниють протягом тривалого часу, збільшіть кількість промивань ранок перекисом водню до 7-10 разів на добу. Лікар може рекомендувати Вам використовувати для промивання слабкий розчин марганцовки.

Зранку і ввечері можна змащувати вушко тонким шаром крему протимікробної та протизапальної дії.

Будьте дуже уважні і про найменших симптомах нагноєння або запалення зверніться доВашого лікаря клініки «БРАСС. Здорова шкіра».

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС. Здорова шкіра».

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

Запис на консультацію щодо пробивання вушок дітям (прокол вушок діткам) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС. Здорова шкіра» 095 585 74 78 або за допомогою форми праворуч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *