Процедура “Шия Нефертіті”

Процедура “Шия Нефертіті”

Жінки дбають про обличчя, але частенько забувають про шию, яка насправді може видавати справжній вік та мати значні зморшки.

Одним із способів боротьби з цією проблемою є мезотерапія шиї “Шия Нефертіті”.

Мезотерапія — це ін’єкційний метод введення препаратів, в різних комбінаціях вітамінів, амінокислот та гіалуронової кислоти (ГК).

Гіалуронова кислота — це є складовий компонент нашої шкіри, який відповідає за зволоження і притягує до себе молекули води.

Поведення процедури починається із очищення шкіри та знеболення (нанесення знеболюючого крему), після цього починаємо проводити мезотерапію шиї “Шия Нефертіті” і закриваємо процедуру доглядовим кремом.

Рекомендований курс: 5-6 процедур з інтервалом 1 раз на тиждень.

Протипоказом є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність;
  • психологічні розлади;
  • онкологія .

По завершенні курсу Ваш лікар-косметолог клініки «БРАСС» підбере косметику для домашнього догляду та проконсультує щодо правильного її використання.

Вартість консультації косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на процедуру “Шия Нефертіті” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *