Процедура “Свіжий погляд”

Процедура “Свіжий погляд”

На сьогоднішній день темні кола під очима є досить поширеною проблемою, а з віком вона починає все більше турбувати жінок, особливо тих, в кого суха виснажена шкіра. Актуальним способом боротьби  з ними  є процедура “Свіжий погляд”,  тобто мезотерапія навколо очей.

Мезотерапія — це ін’єкційний метод введення препаратів, в різних комбінаціях вітамінів, амінокислот та гіалуронової кислоти (ГК). Гіалуронова кислота — це є складовий компонент нашої шкіри, який відповідає за зволоження і притягує до себе молекули води.

Поведення процедури починається із очищення шкіри та знеболення (нанесення знеболюючого крему), після цього починаємо проводити мезотерапію навколо очей «Свіжий погляд» і закриваємо процедуру доглядовим кремом. Рекомендований курс: 5-6 процедур з інтервалом 1 раз на тиждень. Протипоказом є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність та лактація;
  • психологічні розлади;
  • онкологія.

По завершенні курсу Ваш лікар-косметолог клініки «БРАСС» підбере косметику для домашнього догляду та проконсультує щодо правильного її використання.

Вартість консультації косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на процедуру “Свіжий погляд” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *