Процедура “Молодість на кінчику голки”

Процедура “Молодість на кінчику голки”

Ви хочете бути доглянутою та підтягнутою  не роблячи радикальних втручань, таких як хірургічна пластика? Процедура “молодість на кінчику голки” (нехірургічна ін’єкційна підтяжка шкіри) допоможе вам всього за декілька процедур добитися бажаного результату без шкоди для здоров’я.

Мезотерапія — це ін’єкційний метод введення препаратів, в різних комбінаціях вітамінів, амінокислот та гіалуронової кислоти (ГК).

Гіалуронова кислота — це є складовий компонент нашої шкіри, який відповідає за зволоження і притягує до себе молекули води.

Поведення процедури починається із очищення шкіри та знеболення (нанесення знеболюючого крему), після цього починаємо проводити процедуру мезотерапії “молодість на кінчику голки” і закриваємо процедуру доглядовим кремом.

Рекомендований курс: 5-6 процедур з інтервалом 1 раз на тиждень.

Протипоказами є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність;
  • психологічні розлади;
  • онкологія .

По завершенні курсу Ваш лікар-косметолог клініки «БРАСС» підбере косметику для домашнього догляду та проконсультує щодо правильного її використання.

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на процедуру “молодість на кінчику голки” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *