Псоріаз. Лікування псоріазу

Псоріаз. Лікування псоріазу

Псоріаз — неінфекційне хронічне захворювання, яке характеризується утворенням бляшок на шкірі, що лущаться. Відлущування сухих ділянок шкіри відбувається в результаті надмірно швидкого розмноження клітин, яке викликане імунною атакою аномальних лімфоцитів.

Псоріаз вражає шкіру ліктів, колін і голови, також можливе ураження суглобів та нігтів.

Як правило, загострення захворювання припадає на зимовий час. Перші ознаки — це висип в області крижів, ліктьових і колінних суглобів, волосиста частина голови. Бляшки яскраво-рожеві або червоного кольору, покриті білими лусочками. Зазвичай місця висипання болісно сверблять.

Причини псоріазу

Для початку, розберемося з пусковими факторами ризику виникнення захворювання. По суті, псоріаз має складну природу виникнення, але головну роль тут все ж таки грає спадкова генетика. Псоріаз може бути виявлений у членів однієї сім’ї. А ось поштовхом може послужити будь-який “зрив” в нормальній роботі імунітету. Точна причина виникнення захворювання залишається невідомою. Незважаючи на дослідження головних причин виникнення хвороби, джерело зародження псоріазу все ще залишається загадкою.

Діагностика псоріазу

Діагноз псоріазу, як правило, ставлять на підставі отримання інформації про лікарський огляд, історії хвороби, і відповідної інформації про сім’ю. Іноді можуть бути необхідними лабораторні аналізи, а саме, мікроскопічне дослідження біопсії шкіри.

Як правило, загострення захворювання припадає на зимовий час. Перші ознаки – це висип в області крижів, ліктьових і колінних суглобів, волосиста частина голови. Бляшки яскраво-рожеві або червоного кольору, покриті білими лусочками. Зазвичай місця висипання болісно сверблять.

Лікування псоріазу

Захворювання завжди супроводжується свербінням і сильним лущенням уражених ділянок. Бляшки найчастіше утворюються на суглобах, волосистої частини голови, нігтях та статевих органах.

До лікувального комплексу може входити

 • мазі або гелі з ретиноїдами;
 • седативні препарати;
 • антигістамінні засоби;
 • при ураженні суглобів також прописують протизапальні препарати;
 • кортикостероїди;
 • плазмофорез;
 • ультрафіолетове опромінення;
 • фітотерапію;
 • кріотерапію;
 • парафінотерапію;
 • санаторно-курортне лікування.

Лікуванням псоріазу займається лікар дерматолог, за консультацією можна звернутись в клініку “БРАСС”.
Лікарі клініки індивідуально для кожного пацієнта призначать лікування і спостерігати за процесом лікування.

Переваги лікування псоріазу в клініці «БРАСС»:

 1. Кваліфіковані спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання, відвідують конференції, курси та тематичні з’їзди з метою вдосконалення знань.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасний правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Анонімність та тактовність. Працівники клініки регулярно відвідують тренінги, темою яких є забезпечення комфортно перебування пацієнта у нашій клініці, тож Ви отримаєте грамотну допомогу та емоційне задоволення скориставшись послугами клініки.
 4. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте детальну та максимально доступну інформацію, щодо прогнозованої тривалості та вартості обстеження/лікування, якщо в силу певних причин, ми не зможемо Вам допомогти, Вам буде надано скерування до лікаря/клініки де обов’язково вирішать Вашу проблему.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Відсутність черг. Всі огляди та консультації проводяться лише за попереднім записом.

Велику увагу ми приділяємо обстеженню та діагностиці — вони є основою для успішного лікування.

Вважаємо, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію отримайте в адміністратора клініки «БРАСС» за телефоном (099) 524-79-69.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *