Пункція суглоба

Пункція суглоба

Пункція суглобу — це процедура виведення або введення препарату з або в порожнину суглоба. Виконується при синовіїтах, бурситах, деформуючих артрозах, артритах, пошкодженнях меніска.

Процедура триває 15-20 хв, не є болючою, але викликає деякий дискомфорт через введення голки.

Показання до пункції суглобів

Артрити і артрозі I і II ступеня, деформуючий артрит і артроз, бурсит, синовії, пошкодження меніска.

Протипокази

Протипоказаннями для процедури є лише гострі інфекційні захворювання, захворювання крові і злоякісні новоутворення.

Переваги процедури пункції суглоба в клініці «БРАСС»

  1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести пункцію суглоба, уважно вислухає Ваші очікування та запропонує найоптимальніший вид лікування для Вас.
  2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами до лікування.
  3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
  4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
  5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, уролога, дерматолога, косметолога.
  6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Вартість консультації лікаря ортопед-травматолога — 400  грн.

Запис на консультацію щодо пункції суглоба в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *