Шугаринг та воскова депіляція

Шугаринг та воскова депіляція

“Найстрашніший момент в епіляції — це коли з муками закінчуєш одну ногу, і раптом усвідомлюєш, що є ще друга…”. Народна мудрість 🙂

Воскова депіляція — метод, при якому на шкіру наносять шар воску, дають йому висохнути і затвердіти, а потім відривають разом з волосинами, які “прилипли” до воску. Якщо процедуру вміло проводити, вона є майже безболісною і швидкою. Можливе також використання знеболювальних кремів – з ними больові відчуття – дуже слабкі.

Депіляція бразильським воском (бразильська депіляція) – використовується спеціальний віск, який після нанесення затвердіває, і після того відриваєься (самим воском, а не смужкою, як в класичному методі). Використання цього воску дає можливість позбутися навіть дуже жорсткого густого волосся.

Переваги воскової депіляції в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– швидкість процедури;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Недоліки:

– іноді бувають реакції шкіри у вигляді червоних цяток;

– залишки воску потрібно зняти спеціальною олійкою.

Шугаринг (депіляція цукром) — особливий вид депіляції, в якому замість воску використовують спеціальну цукрову пасту. Основна перевага перед воском в тому, що завдяки особливому способу відривання пасти, при шугарингу значно менший ризик вростання волосся. Після процедури шугарингу залишки цукрової пасти забираються просто теплою водою.

Посилити ефект від шугарингу можна за допомогою спеціальних засобів, які сповільнюють ріст волосся. Вони збільшують проміжки між процедурами. Також використовують спеціальні засоби проти вростання волосин.

Як і в багатьох інших косметологічних процедурах, болючість, швидкість процедури та акуратність видалення волосся – залежать від професійності лікаря, який її проводить. Крім того, стерильність умов кабінету, в якому проводиться процедура – дає Вашій шкірі безпеку від небажаних реакцій.

Покази до депіляції воском або шугарингу:

– небажане волосся на будь-якій ділянці тіла чи обличчя.

Протипокази до депіляції воском або шугарингу:

– шкірні захворювання; синці; глибокі рани, виразки; наявність вірусної інфекції шкіри (герпес, контагіозний молюск); цукровий діабет; варикоз; вагітність, лактація; онкологічні захворювання шкіри; порушення цілісності шкірних покривів; свіжа засмага; епілепсія.

Результат після процедури:

– відсутність волосся на 2-3 тижні;

– при постійному повторенні процедури, волосся росте тоншим і м’якшим.

Маючи гладку шкіру без небажаного волосся, Ви почуватимете себе значно впевненіше за будь-якої ситуації.

В клініці «БРАСС» Ви можете забрати волосся в зонах:

 • – ноги;
 • – бікіні;
 • – підпашки;
 • – над верхньою губою;
 • – спина;
 • – сідниці;
 • – руки;
 • – брови;
 • – підборіддя.

На Ваш вибір – класична воскова депіляція, депіляція бразилійським воском або шугаринг.

В клініці «БРАСС» депіляція є безпечною завдяки детальному дотриманню всіх правил як дезинфекції, так і правил роботи з воском або цукровою пастою.

В роботі використовуються воски та цукрові пасти марок Skin System (Італія) та Holiday (Італія), які не подразнюють шкіру та забезпечують комфорт під час процедури.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість процедури вказана в розділі ціни.

Запис на депіляцію воском або шугаринг в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (5)

  • Доброго вечора, Ірина. Напишіть, будь ласка, бажаний час, коли Вам зручно прийти на процедуру, залиште свій номер телефону або зателефонуйте нам 095 585 74 78.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *