Терапія довгоімпульсним неодимовим лазером (травматологія)

Терапія довгоімпульсним неодимовим лазером (травматологія)

Терапія лазером — це метод фізіотерапії, який застосовується для лікування всіх видів артрозів великих та малих суглобів. Світло, яке виділяє лазер, проникає глибоко в суглоб знімає запальні процеси та відновлює структуру хряща. На ранніх стадіях здатен повністю вилікувати від артрозу покращити рухомість хряща. Руйнує кальцієві відкладення та покращує кровообіг в суглобах.

Чому лазер лікує?

Лазер проникає глибоко в м’які тканини та межі суглобу, викликаючи теплову дію зсередини (глибокий прогрів). Це прогрів, в свою чергу, пришвидшує на клітинному рівні обмінні процеси та стимулює кровообіг в ділянці обробки. Це добре впливає на боротьбу з запальним процесом та стимулює відновлення хряща. Лазер також є ефективним для терапії м’язових травм, тендинопатій та дегенеративних захворювань суглобів та хребта.

Для максимальної користі від курсу процедур потрібно строго дотримуватись рекомендацій лікаря і обмежити значне фізичне навантаження на вражену кінцівку протягом місяця.

Процедура лазерної обробки

Процедура доля суглоба проводиться так: після знезараження шкіри ділянка суглоба обробляється спеціальним імпульсним лазером впродовж 5-10 хв. Процедура супроводжується відчуттям глибокого прогрівання. Курс лікування складається індивідуально залежно від стадії розвитку захворювання. Зазвичай, курс процедур складається з 10-30 процедур щодня.

Скласти індивідуальний курс лікування та отримати рекомендації щодо корекції способу життя для того, щоб позбутися болей в суглобах, Ви зможете на консультації лікаря ортопед-травматолога клініки «БРАСС».

Переваги лазерної процедури

 • безболісність та приємність цієї процедури;
 • процедура лікує багато запальних захворювань кінцівок та хребта;
 • відсутність побічних дій;
 • курс процедур замінює вживання протизапальних таблеток та уколів, тим самим уникаємо шкідливого впливу на шлунок;
 • лазер діє в місці запалення та продовжує свою дію навіть після процедури;
 • лазер не має шкідливої дії на організм.

Покази до процедури лазеру

 • потреба у відновленні після травм та переломів;
 • міофасціальний тригерний синдром;
 • пошкодження суглобового хряща;
 • пошкодження м’язів;
 • пошкодження та захворювання зв’язок та сухожиль;
 • рання стадія епікондиліту;
 • болі в суглобах при рухах та фізичному навантаженні;
 • болі при незручному статичному положенні тіла;
 • плантарний фасціїт або п’яткова шпора;
 • обмеження рухів в суглобах.

Процедура лазеру суглоба проводиться при всіх видах артритів, дифартрозів, артрозах суглобів, після травматичних запальних процесах та підошвенних фасцеїтах (п’яткових шпорах), епікондилітах, періартритах, для пришвидшення розробки амплітуди рухів суглобів після травм. 

Протипокази до процедури: інфекційні захворювання; фіброміома, мастопатія та інші доброякісні та злоякісні новоутворення; вагітність та період лактації; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С). 

Переваги лазерних процедур в клініці «БРАСС»

 1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести оперативне втручання, уважно вислухає Ваші очікування від операції та запропонує найоптимальніший вид лікування для Вас.
 2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами до лікування.
 3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
 5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, проктолога, дерматолога, косметолога.
 6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Вартість консультації ортопед-травматолога (консультація травматолога) — 400 грн.

Запис на консультацію щодо ультразвуку (фонофорез) суглоба в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *