Циркумцизія (обрізання у чоловіків)

Циркумцизія (обрізання у чоловіків)

Циркумцизія (обрізання у чоловіків) — хірургічне втручання з метою видалення шару шкіри, який охоплює голівку статевого члена.

Обрізання у чоловіків проводиться за медичними показами або через національні (релігійні) переконання/традиції. Оскільки обрізання пов’язане із ризиком виникнення ускладнень, процедура проводиться лише в умовах медичного закладу та за участю лікаря-хірурга.

Переваги після обрізання:

 • зниження ризику інфекції сечових шляхів;
 • можливість ретельнішого догляду за статевими органами оскільки в складках крайньої плоті не скупчується смегма;
 • зниження ризику інфекцій, що передаються статевим шляхом;
 • зниження ризику раку статевого члена (дана патологія зустрічається дуже рідко та зазвичай у необрізаних чоловіків);

Тривалість процедури 30-60 хв.

Вид знеболення (анестезії) — у дітей загальне знеболення, у дорослих місцева анестезія.

Покази до проведення обрізання:

Медичні:

 • крайня плоть дуже вузька і туго охоплює голівку статевого члена;
 • фімоз – захворювання при якому крайня плоть частково зростається з головкою статевого члена, внаслідок чого відбувається закриття отвору сечовипускного каналу, виникають запальні процеси, патології;
 • парафімоз – сильне защемлення голівки статевого члена, що виникає через надто вузьке кільце крайньої плоті, коли неможливе довільне втягування головки в препуціальний мішок;
 • захворювання, при яких унеможливлюється/утруднюється сечовипускання, оскільки зовнішній отвір сечовипускного каналу закритий крайньою плоттю;
 • хронічні захворювання шкіри статевого члена (в складках крайньої плоті накопичується смегма, що є  поживним середовищем для хвороботворних організмів);
 • з метою особистої гігієни та зниження ризику розвитку інфекцій сечостатевої системи;
 • зниження ризику розвитку раку статевого члена.

Естетичні:

 • для зовнішньої привабливості зовнішніх статевих органів у чоловіків.

Релігійні традиції (в іудеїв, мусульман).

Протипокази до проведення обрізання:

 • – гострі запальні захворювання, котрі супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • – важкі соматичні захворювання в стадії декомпенсації (серцево-судинні захворювання, хвороби нирок, цукровий діабет, хвороби печінки, онкологічні захворювання);
 • – загострення шкірних захворювань в ділянці оперативного втручання чи наявність там будь-яких висипань.

Підготовка до операції

 • огляд та загальноклінічні лабораторні обстеження, консультація уролога, при потребі додаткові обстеження, про необхідність яких Вас попередить лікар;
 • тимчасове припинення прийому препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • тимчасове припинення вживання алкоголю та паління сигарет, вони впливають на тонус судин, кровоплин погіршується, операція та післяопераційний період можуть тривати довше.

Період реабілітації

Тривалість відновлювального періоду залежить від стану здоров’я організму та наявності супутньої патології, в середньому це 2-3 тижні. Шви після операції розсмоктуються самостійно. Дискомфорт та больові відчуття проходять як правило через 1-2 тижні та корегуються при потребі знеболювальними препаратами.

Ризики та ускладнення

 • кровотеча;
 • нагноєння післяопераційної рани;
 • накопичення крові в тканинах (гематома);
 • пошкодження статевого члена;
 • видалення надмірно великого шкірного клаптя;
 • стеноз зовнішнього отвору сечовипускного каналу.

Перелічені вище стани є винятками, але все ж зустрічаються.

Переваги циркумцизії у клініці «БРАСС»

 1. Досвідчені лікарі. Спеціалісти клініки мають багаторічний досвід роботи у пластичній хірургії та володіють бездоганною технікою оперативних втручань.
 2. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте повну інформацію стосовно ходу операції, можливих ризиків та ускладнень.
 3. Відповідальність. Після процедури Ви отримаєте контакти лікаря, для того, щоб можна було безперешкодно проконсультуватися та при потребі прийти на візит до вашого лікаря.
 4. Безпека. У клініці БРАСС дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту пацієнта і лікаря.
 5. Багатофункціональність. Завдяки лікарям різних спеціальностей, котрі працюють у клініці, Ви матимете можливість отримати комплексний та кваліфікований догляд.

Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Необхідно ретельно дотримуватися правил інтимної гігієни рекомендованих лікарем.
 2. Реабілітаційний період повинен проходити під чітким спостереженням лікаря, тож варто приходити на консультації у попередньо призначені дні.
 3. У випадку підвищення температури тіла вище 38°С або появи симптомів, що насторожать Вас, негайно зверніться до лікаря.
 4. Заборонено самостійно знімати бинти, перев’язки повинен проводити лікар.
 5. У післяопераційному періоді Вам буде призначено знеболюючі та антибактеріальні препарати, необхідно чітко дотримуватися дозування та кратності прийому призначених лікарем.
 6. Слід носити зручну нижню білизну, так щоб уникнути тертя та надмірного перетискання зовнішніх статевих органів.
 7. Рекомендовано уникати підйому вантажів, відвідування сауни, басейну та бані впродовж 3-4 тижнів.
 8. Протягом місяця необхідно відмовитися від статевих стосунків.

Запис на консультацію щодо циркумцизії в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (18)

 1. Підкажіть, будь ласка, що входить у загальноклінічні лабораторні обстеження? Які саме аналізи та довідки потрібні?

  • Доброго дня! В обстеження входить: загальний аналіз крові, сечі, група крові, рмп, коагулограма, резус фактор, ЕКГ. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга.

 2. Здрастуйте, маю таку проблєму. На крайній плоті значного розміру родимка, хтів бі її позбутися. Та може заразом краще видалити її разом зі шкірою. Чи наявність родимок не заважає загалом проведенню операції?

  • Доброго дня! Ні, не заважає. Але обов”язкова гістологія. Орієнтовна вартість від 7 до 9 тис грн.

 3. Підкажіть, будь ласка, чи впливає операція на чутливість,шкіри і голівки, і якщо впливає, як довго вона відновлюється?

  • Доброго дня! Може впливати- в залежності від площі шкіри, яка забирається. Деякі пацієнти і хочуть, щоб чутливість була менша, щоб не будо передчасної еякуляції.

  • Доброго дня! Вартість пластики верхніх повік від 9 тис грн, залежить від категорії складності. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга, які будуть проводитись в січні. Телефон для запису 095 585 74 78

 4. Моєму сину вже 14 і в нього із цим проблеми. Показували у місцевій поліклініці, там наполегливо радять робити операцію. Почала цікавитись цією проблемою, до того думала, що це суто релігійне втручання. Матеріалу багато. Скрізь пишуть про різні стилі обрізання: часткове, вільне, повне, про висоту шва і таке інше. Зараз розгублена, бо щось тре вирішувати. Не знаю, як краще робити, це ж бо на все життя. Відчуваю велику відповідальність. Десь пишуть, що мінімум шкіри не дає зиогу займатись онаанізмом, в інших джерелах пишуть, що то несенітниця. Що обрати?

  • Доброго вечора! Ви можете проконсультуватись з нашим лікарем, пластичним хірургом вищої категорії. Найблища консультація можлива після 10го січня. Телефон для запису 095 585 74 78

   • Красно дякую. Аж 10 січня? Ох, як нескоро. Ми вже хотіли за зимові канікули вирішити цю проблему.

 5. Мені довелося зробити обрізання заради майбутньої дружини. Вона кримська татарка, і у них це заведено, тож в такий спосіб схотіла мене наблизити до своєї культури. Мені довелося виконати її умову, і я не жалію, що пройшов це випробування, своєрідну ініціацію. І зовнішній вигляд, і функціональність органу після операції покращились. Так що не треба боятися.

  • Доброго дня! Вартість операції 8400 грн. Детальніше можете дізнатись на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису 095 585 74 78.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *