Ультразвукова діагностика статевого члена.

Ультразвукова діагностика статевого члена.

Чоловіча статева система складається із зовнішніх та внутрішніх статевих органів. Статевий член відноситься до зовнішніх статевих органів чоловіка. Основними функціями статевого члена є: виведення сечі із сечового міхура та репродуктивна функція.

Ультразвукове дослідження статевого члена призначається тоді, коли вказані вище функції порушені або чоловік відчуває болі/дискомфорт при їх виконанні.

Ультразвукова діагностика статевого члена є абсолютно безболісним та безпечним методом обстеження і не потребує підготовки.

З допомогою доплерографії (ультразвукова діагностика судин) статевого члена можна вивчити силу, динаміку і стан кровотоку в судинах статевого члена. Також з допомогою доплерографії можна віддиференціювати органічну імпотенцію від психогенного порушення ерекції. Доплерографія є незамінним дослідженням для розпізнавання судинних порушень з метою  встановлення причин передчасного сім’явиверження.

Принцип роботи апарату ультразвукової діагностики

Насадка ультразвукового апарату, котрою безпосередньо проводиться обстеження, випромінює ультразвукові хвилі, котрі відбиваються від стінок внутрішніх органів, зокрема внутрішніх структур статевого члена. Далі сканер фіксує зміни звукових коливань та переформатовує отримані дані в графіки та зображення на моніторі, котрі бачить лікар. Отож, є можливість отримати дані про стан кровопостачання тканин статевого члена, наявність рубців, бляшок, сторонніх тіл, тромбозу судин, крововиливів, новоутворень тощо.

Покази до проведення ультразвукової діагностики статевого члена

 • травми статевого члена (гематоми, забої, вивихи, переломи тощо);
 • порушення кровопостачання статевого члена;
 • порушення ерекції;
 • хвороба Пейроні (утворення щільних еластичних фіброзних бляшок всередині статевого члена);
 • підозра на наявність новоутворень статевого члена;
 • порушення сечовипускання, пов’язане  із змінами в структурах сечовипускального каналу.

Підготовка до проведення ультразвукового дослідження статевого члена

Підготовка до ультразвукового дослідження статевого члена передбачає дотримання правил особистої інтимної гігієни.

Процедура проведення ультразвукового дослідження статевого члена

Пацієнту необхідно зняти нижню білизну та лягти на кушетку. Лікар–діагност наносить на шкіру в ділянці обстеження спеціальний ультразвуковий гель, що покращує чутливість сканера. Далі лікар оглядає тканини, що знаходяться не в стані ерекції та у ерегованому стані, що досягається з допомогою медичних препаратів. Дослідження статевого члена в стані ерекції є необхідним для оцінки швидкості кровотоку та наповнюваності печеристих тіл. Після проведеного дослідження пацієнт позбавляється ерекції шляхом еякуляції у спеціально відведеній кімнаті. Останнім етапом є видача пацієнту протоколу результатів обстеження.

Оцінка результатів ультразвукової діагностики статевого члена

Діагностика статевого члена дозволяє оцінити стан кровопостачання кавернозних тіл, наявність структурних змін органу, появу фіброзних бляшок, рубців, крововиливів. Також є можливість діагностики доброякісних та злоякісних новоутворень, наявність тромбозу судин та змін кровотоку. Професійно виконана діагностика статевого члена є ключовою ланкою у постановці правильного діагнозу, а отже і адекватно підібраного лікування.

Апарат ультразвукової діагностики, що використовується у клініці «БРАСС»

GE Voluson 730 Expert – сучасний діагностичний сканер, розроблений з метою отримання максимально точної інформації про стан внутрішніх органів та судин. Система Voluson 730 є найпопулярнішою та найвідомішою 4-D системою в світі. Є достовірним засобом діагностики в : урології, акушерстві та гінекології, дослідженні поверхневих органів та структур, неонатології, педіатрії, онкології, ангіології та ін. Особливістю усіх ультразвукових машин General Electric Voluson  є орієнтованість на здоров’я жінок, особливо в акушерстві та гінекології. Сканерна система має режим кольорового доплера – дослідження кровопостачання обстежуваного об’єкта, а також з можливістю об’ємного сканування.

Переваги ультразвукового дослідження  у клініці «БРАСС»

 1. Кваліфіковані лікарі ультразвукової діагностики. Ви отримаєте якісне обстеження, що є запорукою правильно встановленого діагнозу, а отже і ефективного лікування.
 2. Швидке отримання результатів. Вам не доведеться чекати в багатолюдній черзі, оскільки обстеження проводиться по запису, одразу після проведення дослідження, Ви отримаєте його результати.
 3. Сучасна апаратура. Високоточні прилади котрі використовують в роботі лікарі ультразвукової діагностики, допоможуть побачити найменші зміни в органі.
 4. Бездоганний сервіс. Робота клініки організована таким чином, щоб пацієнт почував себе максимально комфортно та захищено.
 5. Зручне розташування. Клініка знаходиться в центрі міста із хорошою транспортною розв’язкою.

Запис на ультразвукове обстеження в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *