Усунення міжбрівних складок (ботокс)

Усунення міжбрівних складок (ботокс)

Ви — дуже емоційна людина і, як наслідок, у вас з’явилися міжбрівні складки?

Масажі та вправи вже не допомагають, а такого роду зморшки можуть з’являтися у досить ранньому віці, що веде до їхньої  значної вираженості в старшому віці.

Ботокс допоможе вам усунути міжбрівні складки.

Ботулінотерапія — це цілком безпечна методика, яка не загрожує Вашому здоров’ю і полягає у введенні препарату в м’яз для його розслаблення і зняття гіпертонуса , що призводить до розгладження зморшок.

Процедуру усунення міжбрівних складок можна проводити з 25-ти років і до 60-ти, тому що після 60-ти років починає відбуватися атрофія м’язів, що зводить до мінімуму ефект препарату.

Ефект від препарату слід очікувати не раніше 5-го дня після процедури, а максимальний ефект досягається десь на чотирнадцятий день.

Процедура усунення міжбрівних складок (ботокс) розпочинаєть з протирання обличчя антисептиком, після чого проводиться ін’єкція ботулотоксину в проблемну ділянку та закриття післяпроцедурним кремом.

Протипоказами є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність;
  • психологічні розлади;
  • онкологія;
  • офтальмологічні захворювання.

Після процедури рекомендовано протягом 1-2х днів спати горілиць, не відвідувати сауну та солярій, не робити фізичних навантажень та не вживати алкоголь.

Повторне введення препарату рекомендовано через 6-8 місяців.

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на консультацію щодо процедури “усунення міжбрівних складок (ботокс)” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Comments (4)

    • Доброго дня! Вартість однієї одиниці ботоксу 120 грн. На дану ділянку необхідно 12 одиниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *