Видалення бородавок та папілом

Видалення бородавок та папілом

Клініка “БРАСС” дає гарантію на процедуру видалення бородавок. Ви платите за видалення бородавки один раз – незалежно від того, скільки процедур буде для того потрібно. Ми пропонуємо три методи видалення – кріодеструкція (рідкий азот), радіохвильовий хірургічний метод (Сургітрон) і лазерний метод. Ми завжди починаємо з найбільш бережного методу (лазер), якщо він не дає результату – ми використовуємо більш сильні, допоки не заберемо новоутвір повінстю. За жодну з повторних процедур платня не стягується.

Майже від кожного пацієнта нашої клініки, який лікує бородавки, папіломи і кондиломи можна почути такі запитання: звідки вони в мене взялися, а вони заразні, як зробити щоб їх більше не було, а може це бути тому, що я літом тримав жабу в руках… ?

Друзі, всі бородавки, папіломи, кондиломи, якщо це дійсно є вони, мають ВІРУСНЕ походження, і жаба яку ви літом бачили або тримали в руках тут точно не винна. Це вірус папіломи людини. Ним інфіковано за різними даними від 60 до 90 відсотків населення на землі. Але далеко не у всіх інфікованих вірусом папіломи будуть з’являтися дані новоутвори. Чому так? Тому що матінка природа нагородила кожну людину на планеті захистом-імунітетом. Після того як ви перехворіли банальним грипом, у вас сесія, хронічно недосипаєте, погано харчуєтесь і багато інших факторів, які сприяють зниженню імунітету, Ви отримуєте шкірні прояви вірусу папіломи. Заразитися можна дуже легко, як і заразити інших. Профілактикою появи утворення нових бородавок є всі заходи, спрямовані на зміцнення імунітету.

Але, що робити, якщо бородавки чи папіломи вже є наявні на шкірі? Для початку треба звернутися до лікаря фахівця, щоб переконатися в тому, що це дійсно бородавка. Далі треба лікувати, тобто видаляти.

В клініці «БРАСС» видалення даних новоутворів здійснюється наступними методами: лазерне лікування (лазерне лікування неодимовим лазером, дія якого базується на коагуляції судини, яка кровопостачає бородавку, лазерна шліфовка ербієвим лазером), кріодеструкція (виморожування рідким азотом), електрокоагуляція (дія електроструму на утвір), хірургічне лікування (видалення скальпелем). Хороші результати дає комбінування різних методик видалення. Видалення проводимо як дорослим так і маленьким дітям.

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

borodavki-1

Бородавки на кистях рук

borodavki-2

Папіломи на шиї

borodavki-3

Бородавки на обличчі

Запис на процедуру видалення бородавок та папілом (лікування бородавок) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *