Видалення врослого нігтя (хірургічне)

Видалення врослого нігтя (хірургічне)

Іншою поширеною проблемою стопи є врослий ніготь.

Врослий ніготь – це коли нігтьова пластинка вростає в навколонігтьові валики і викликає біль, набряк, почервоніння.

Основні причини врослого нігтя – носіння тісного і незручного взуття, плоскостопість (коли перший палець відхиляється і на нього тисне 2-ий), неправильне підстригання нігтів, анатомічні особливості – великі навколонігтеві валики, які ніби «напливають» на ніготь.

Існує два методи лікування: хірургічний метод (вирізання тієї частини нігтя, яка вростає) та лікування скобами (закріплення в нігті спеціальних скоб, які поступово придають йому нормальної форми).

В клініці «БРАСС» лікування врослого нігтя починається з огляду і консультації. Після огляду нігтя, лікар може направити Вас до лікаря-подолога на подальше лікування методом скоб або якщо немає протипоказів для оперативного вирішення – лікар-хірург може проводити операцію хірургічного видалення врослого нігтя.

Операція проводиться під місцевою анестезією і зводиться до видалення вростаючого краю нігтьової пластини. Процедура відносно безболісна, займає близько 20 хв, рецидиви вростання бувають рідко.Після проведення операції накладається асептична пов’язка і призначаються післяопераційні перев’язки, які пацієнт може робити самостійно дома або, за бажанням, в клініці.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації хірурга – 250 грн.

Записатися на консультацію щодо лікування врослого нігтя хірургічним методом в Івано-Франківську можна за телефоном (099) 524-79-69, або залишаючи запит на сайті тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *