Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Індивідуальна ортопедична устілка — це устілка, яка спрямована на корекцію чи підтримку стопи у певному фізіологічному положенні для забезпечення комфортної ходьби. Ортопедичні індивідуальні устілки – рекомендовані всім без винятку людям незалежно від віку для попередження хвороб стопи та опорно-рухового апарату вцілому.

Також устілка здійснює амортизаційну функцію, забезпечуючи не тільки розвантаження стопи, але і зменшує фізичні навантаження під час ходьби на коліна, кульшові суглоби та суглоби хребта. Безперечно, індивідуальні устілки потрібні кожній людині. А людям, які займаються спортом, багато ходять, довго працюють на ногах – це є необхідність. Адже з віком, постійними перевантаженнями, та ще й носінням незручного та неякісного взуття – стопа міняє звичну будову. Перестає виконувати амортизаційну функцію. Хода стає не правильною. Від цього виникають болі. Запальні процеси підошви різної локалізації. Мозолі.

І це не найстрашніше, що чекає далі. Якщо вчасно не подбати про стопу — поступово процеси змін та набутих розладів підкрадаються до хребта та колін. Набута плоскоступневість веде до розпластаності стопи, галюсвальгусних деформацій великого пальця стопи, порушення обмінних процесів передплюсни, п’яткових шпор, спияє появі варикозного розширення вен та виникненню судинних сіток на ногах.

Вдало підібрана устілка розвантажу суглоби хребта та ніг — Вам стає легше ходити, робить Вашу поставу правильною, ноги — рівнішими, знімає втому ніг, зменшує набряки.

У клініці «БРАСС» виготовленню та підбору ортопедичних устілок зосереджена найбільша увага, адже ми дбаємо про наших пацієнтів та здоров’я їхніх суглобів.

Процедура індивідуального виготовлення устілки відбувається таким чином:

 • Лікар розпитає Вас про проблеми, пов’язані з ходою та потавою;
 • Лікар огляне та заміряє Вашу стопу, визначивши зони максимального тиску стопи на взуття (або зони плоскоступневості);
 • Вибравши заготовку потрібного розміру, лікар надасть їй потрібної форми, використовуючи спеціальні ортопедичні супінатори;
 • Після процедури Ви відразу зможете взути своєє улюблене взуття, яке за допомогою наших устілок стане ще й комфортним J.

Вся процедура виготовлення індивідуальних устілок триває 20-30 хв. 

Покази до індивідуального виготовлення устілок

 • рекомендовані всім без винятку людям незалежно від віку для попередження хвороб стопи та опорно-рухового апарату вцілому. 

Переваги виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок в клініці «БРАСС»

 1. Індивідуальний підхід. Лікар ортопед-травматолог клініки, перш ніж провести виготолвення, уважно вислухає Ваші очікування і побажання.
 2. Професіоналізм. У клініці «БРАСС» працюють досвідчені лікарі, котрі керуються сучасними підходами ортопедії.
 3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми, з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 4. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту медичного персоналу та пацієнта.
 5. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку, Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: хірурга, уролога, гінеколога, проктолога, дерматолога, косметолога.
 6. Анонімність та комфорт. Клініка «БРАСС» розташована в середмісті Івано-Франківска, є зручне місце для паркування автомобіля. Графік роботи: пн.-сб.: 9:00-21:00.

Вартість консультації лікаря ортопед-травматолога складає 400  грн.

Запис на консультацію щодо виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *