Збільшення губ

Збільшення губ

Ефект збільшення губ досягається за рахунок наповнення губ гелями (філерами). Гель вводиться спеціальним шприцем з тонкою голкою (в деяких випадках – канюлею з тупим кінцем). Будучи введеним в губи, філер накопичує воду і збільшується в об’ємі, роблячи губи пухкими.

Філери для збільшення губ бувають трьох видів:

– Синтетичні. Основний інгредієнт – силікон. Не розсмоктується – це його основний недолік. Тому що з часом Ваше уявлення про красу губ може змінитися, і єдиним шляхом зменшити їх залишається тільки пластична хірургія (забрати гель з губ іншим способом – неможливо).

– Біосинтетичні (складаються наполовину з синтетики, наполовину з гіалуронової кислоти). В організмі розсмоктуються не повністю. Порівняно з синтетичними філерами, краще сприймаються організмом;

– Біодеградуючі. Їх основний компонент — гіалуронова кислота. Вона є природною для організму людини і міститься в тканинах — тому практично немає ризику відторгнення або несприйняття гіалуронового філера.

Яку функцію виконує гіалуронова кислота в організмі? Вона збирає довкола себе величезну кількість молекул води – таким чином забезпечує зволоження тканин. Після введення певної кількості гіалуронки в губи – вона починає накопичувати воду – при цьому «розбухає» і набирає більшого об’єму. Тому, до речі, лікарі клініки «БРАСС» рекомендують усім пацієнтам після процедури протягом доби пити якомога більше води!

Ця процедура має тимчасовий ефект — гіалуронова кислота з часом виводиться з тканин. В середньому цей час складає від 6-ти місяців до 2-х років (це залежить від віку, способу життя, фірми-виробника філера та інших факторів). Впродовж цього періоду губи поступово повертаються до того об’єму, який був до збільшення.

Крім того, введення в тканини гіалуронової кислоти дає додаткову зволоженість — тому можна відмітити ще й омолоджуючий ефект від ін’єкцій гіалуронки.

Сучасні гіалуронові філери містять в собі анестетик, який робить процедуру збільшення губ не болючою. Є можливість додатково знеболити губи перед процедурою. Процедура збільшення губ триває до 30 хв. Остаточний результат настає приблизно через добу після введення препарату.Якщо результат виявився замалим — можна доколоти препарат, додавши об’єму.

І навпаки, якщо об’єм став занадто великим – є можливість зменшити об’єм, вколовши спеціальний препарат на основі гіалуронідази (природня речовина, яка розчеплює гіалуронку).

Після процедури в місці введення філера може з’явитися легкий дискомфорт, набряк і почервоніння, які зменшаться протягом перших декількох годин і повністю зникнуть протягом доби-двох.

Препарати для контурної пластики. В клініці «БРАСС» збільшення губ проводять біодеградуючими препаратами нового покоління на основі гіалуронової кислоти (ТМ Surgiderm, Juvederm та інші світові марки).

Ваш лікар клініки «БРАСС» на попередній консультації допоможе підібрати потрібну форму губ та вибрати кількість препарату, який передбачається вводити.

Покази до процедури збільшення губ:

– асиметрія губ;

– бажання змінити форму губ.

Результат після процедури:

– пухкі губки :).

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– можна поєднати процедуру з іншими косметологічними процедурами;

– безпечні та сертифіковані гелі для збільшення губ;

– анонімність та комфорт.

Протипокази до процедури:

– онкологічні захворювання; вірусний гепатит; герпес в стадії загострення; схильність шкіри до утворення келоїдних рубців; дерматити різного походження; порушення згортання крові та прийом антикоагулянтів; наявність раніше введених філерів, які не росмоктуються самостійно (синтетичних); запалення і гнійники на шкірі; недавно пройдені процедури хімічного пілінгу, лазерного та механічного шліфування шкіри; імунодепресивні стани; наявність алергічних реакцій на антикоагулянти; вагітність і лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); важка ниркова недостатність; важка печінкова недостатність; автоімунні захворювання; проходження автоімунної терапії; гіпертонічна хвороба III-IV ст.; ішемічна хвороба серця; індивідуальна непереносимість компонентів філера; епілепсія; патологічний страх уколів; вік до 18 років.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Фото до та після процедури:

6 губи 01

До

6 губи 02

Після

6 губи 03

До

6 губи 04

Після

6 губи 05

До

6 губи 06

Після

Запис на консультацію щодо збільшення губ в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *