Усунення проблем зовнішності

Кожна людина хоче відчувати себе впевненою в своїй зовнішності. Хтось хоче відчувати себе красивим для того, щоб подобатися представникам протилежної статі. Хтось хоче відчувати себе успішним і пов’язує досконалу зовнішність з передумовами досягнення успіху в роботі чи бізнесі. Хтось комплексує через ті чи інші відхилення від стандартів зовнішності – часто ці відхилення є навіть причиною насміхання або несприйняття з боку соціального оточення.

Ці причини часто пригнічують людину, змушують її зневірюватися в своїх силах і можливостях, позбавляють оптимізму, а іноді загрожують навіть депресивними станами.

Ця проблема загострюється тим, що сучасний світ проникнутий модою, яка диктує свої пропорції тіла та обличчя з усіх каналів інформації – з телебачення, журналів, інтернету. Людина, яка бачить відмінність між власними даними та тими, які вважаються красивими, починає самостійно шукати шляхів наближення себе до цих стандартів зовнішності. І добре, якщо методи, які вона знаходить, не шкодять здоров’ю – як фізичному, так і емоційному.

Завдання клініки косметології «БРАСС» — дати можливість людині ставати такою, якою вона хоче бути. При чому робити це безпечно. Робити це з довготривалими результатами. Робити це доступним та досяжним для людей з різними фінансовими можливостями – адже не завжди доцільною є саме дороговартісна пластична операція, а хорошого ефекту можна досягнути косметологією чи корегуванням способу життя.

Нашим гаслом є: «Якщо Ви маєте будь-яку проблему зовнішності – ми вирішимо її за доступну ціну або порадимо, де і хто Вашу проблему вирішить».

За рахунок яких принципів ми досягаємо цього?

 • Команда фахівців-медиків, які утворюють консиліум. Часто одна і та ж естетична проблема може мати різні причини – тому наш принцип роботи є в тому, щоб бачити проблему з різних сторін – лікарі різних спеціальностей діагностують та формують шляхи вирішення проблеми. Важливим є те, що всі фахівці доступні в одному місці – у Вас немає незручностей, які є при взаємодії із лікарями різних медичних закладів.
 • Тут безпечно. Це стосується як питань дезинфекції, так і питань щодо інформування пацієнтів про ті чи інші побічні дії процедур або препаратів – всі домовленості між нами і пацієнтом укладаються письмово.
 • Тут анонімно та комфортно. Ми не розголошуємо інформацію медичного та особистого характеру, яка стосується наших клієнтів.
 • Для того, щоб вирішити індивідуальну задачу свого клієнта, клініка використовує можливості:
 • Діагностики: дерматоскопія; загальні клінічні аналізи; УЗД; кольпоскопія; аналізи стану шкіри; інші дослідження.
 • Консультацій вузькопрофільних спеціалістів (консиліум): терапевта, дерматолога, хірурга, косметолога, травматолога, гінеколога, уролога, психолога,
 • Амбулаторного лікування та хірургії: фізіо-терапевтичні процедури; лазерна косметологія;
 • лазерна медицина; медикаментозне лікування; хірургія дефектів шкіри.
 • Пластичної хірургії: підтяжка обличчя, пластика носа, пластика вушних раковин, пластика повік, пластика підборіддя, корекція форми губ, корекція форми та розміру грудей, пластика живота, пластика сідниць, пластика статевих органів, пересадка волосся, пластика рубців та розтяжок, інше.

ОДИН РАЗ НА МІСЯЦЬ КОМАНДА ЛІКАРІВ КЛІНІКИ «БРАСС» ПРОВОДИТЬ БЕЗКОШТОВНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ВСІХ, ХТО МАЄ ПРОБЛЕМИ ЗОВНІШНОСТІ ТА ХОЧЕ ЇХ УСУНУТИ.
ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Також щодня Ви можете пройти безкоштовну консультацію лікаря-косметолога щодо будь-якої проблеми зовнішності, яка Вас непокоїть. На консультації Ви зможете дізнатися, які існують шляхи вирішення Вашої проблеми, скільки часу потрібно для лікування та його вартість. При чому якщо навіть клініка «БРАСС» не вирішує саме такі проблеми, то ми зможемо порекомендувати де і хто таке лікування проводить.

Перевагами клініки косметології «БРАСС» є:

 • анонімність – ми не розголошуємо інформації, яка стосується того, хто є нашим клієнтом і які процедури він тут проходив;
 • фахові спеціалісти різних медичних спеціалізацій, які утворюють консиліум.

Comments (10)

 1. Доброго дня. Чи робите пересадку волосся? Якщо так, то яка приблизна вартість при випадінні волосся в зоні 1 і 2? Скільки процедур необхідно зробити? Дякую.

  • Доброго дня! Так, ми проводимо пересадку волосся, орієнтовну вартість лікар може сказати після огляду.

  • Доброго дня! Рубці видаляються лазерним шліфуванням. Але така процедура протипоказана для дитини в такому віці.

  • Доброго дня! Вартість процедури залежить від кількості одиниць ботоксу. Орієнтовна вартість на міжбрів”я 1440 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *