Усунення судинних утворень шкіри

Судинні зірочки, сіточки, купероз, ретикулярний варикоз – поширені захворювання, які хоч і не несуть небезпеки для здоров’я, зате впливають на естетику шкіри, особливо коли вони з‘являються на обличчі.

Як правило, осередкове розширення підшкірних судин зустрічається на ногах та обличчі – на крилах носа, щоках.

Судинні ураження можуть виникати як у чоловіків, так і у жінок незалежно від віку. Причини появи помітних на шкірі судинних утворень:

– внутрішні: генетична схильність до порушень згортання крові, хвороби кровоносної системи, порушення венозного кровотоку, зниження прохідності судин (в основному у жінок у старшому віці);

– зовнішні: вживання гормональних препаратів, тривале перебування на сонці, паління, травмування поверхні шкіри абразивами при пілінгу, хірургічні травми, аборт, обмороження шкіри.

Лікування судинних утворень в клініці «БРАСС. Здорова шкіра» передбачає комплекс заходів, спрямованих на безпечне та ефективне усунення уражень та відновлення естетики шкіри на основі високоточної діагностики початкового стану шкіри та індивідуальних програм терапії.

В клініці косметології «БРАСС. Здорова шкіра» одночасно із видаленням судинних зірочок, сіточок, куперозу призначається індивідуально підібрана медикаментозна терапія, яка підвищує тонус судин, зміцнює судинні стінки, покращує циркуляцію крові. Застосовуються лікарські препарати, що належать до групи венотоників і ангіопpoтeкторів.
В лікуванні судинних уражень шкіри застосовуються такі види терапії:

Лазерна коагуляція.

Метод базується на явищі фототермолізу – енергія лазерного випромінювання впливає на гемоглобін кровоносних судин, внаслідок чого судини зменшуються в діаметрі і склеюються, кровопостачання в них припиняється і вони поступово розсмоктуються. Перевагою лазерної терапії є те, що лазер діє винятково на вибрані судини, не зачіпаючи поверхню шкіри і навколишні здорові судинки, без ризику інфікування шкіри. Таким чином лазерна процедура є безпечною, ефективною та дозволяє швидко позбутися судинних уражень шкіри.

Лазерна коагуляція судин проводиться без знеболення і передопераційної підготовки. Відчуття під час процедури – поколювання, печіння.

Тривалість процедури – різна (залежно від площі зони ураження).

Кількість та частота сеансів – залежно від типу уражень.

Лазерна терапія може проводитись для усунення судинних сіточок, зірочок, «винних» плям, куперозу, гемангіом, невусу, судин на ногах, тілі, обличчі.

Після процедури лазерного видалення судин спостерігається почервоніння, яке поступово зійде за декілька днів. Також можливе утворення кірочок або набряку. Вони самостійно зійдуть за 10-14 днів, при чому категорично не дозволяється видаляти їх власноруч.

Електрокоагуляція.

Процедура проводиться спеціальним електричним приладом – коагулятором. Для видалення судинних зірочок використовується спеціальна голка, через яку на судину подається електричний розряд – судина нагрівається і в результаті нагріву запаюється, її кровопостачання припиняється, і вона поступово розсмоктується. При цьому навколишні тканини не пошкоджуються.

Електрокоагуляція дозволяє забрати косметичний дефект за один раз. Щоправда, впродовж 7-10 днів після процедури місце обробки необхідно протирати антисептичними засобами.

Процедура може проводитись як з обезболенням, так і без залежно від больових відчуттів клієнта.
Як і після лазерної терапії, можливе утворення кірочок на місці обробки. Вони самостійно зійдуть за 10-14 днів, при чому категорично не дозволяється видаляти їх власноруч. Зазвичай слідів на місці обробки не залишається, хоча можлива незначна тимчасова депігментація.
В порівнянні з лазерною коагуляцією судин, електрокоагуляція є більш болючою і травматичною, тому у всіх можливих випадках ми рекомендуємо використання саме лазера.

Переваги процедур в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»:

– ефективність лікування;

– безпечніcть процедур;

– кваліфікованість медичного персоналу;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном клініки 095 585 74 78, або залишивши запит на сайті тут.

Фото до і після: результат після першої процедури.

До

До

Після

Після