Blog Section

Вся правда про ін’єкції краси

Вся правда про ін’єкції краси

На сьогодні існує велика кількість ін’єкційних процедур, кожна з яких має свою спрямованість. Одні процедури працюють на  усунення вже наявних вікових змін, ін’єкції профілактичні  та ті, що   рекомендовані після певного віку.

До ін’єкцій краси входять не тільки ін’єкції ботоксу та гіалуронової кислоти!

Ще в арсеналі лікаря є велика кількість методик:

  • Біоревіталізація – відновлення властивостей шкіри за допомогою препаратів, що містять макромолекулярну гіалуронову кислоту; 
  • мезотерапія – введення коктейлів на основі вітамінів, мікроелементів і амінокислот; 
  • біостимуляція і біореструктуризація – цільовий вплив на клітини препаратами на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти і амінокислот; 
  • біорепарація – відновлення шкіри препаратами на основі полінуклеотидів; 
  • плазмоліфтінг – омолодження факторами росту, отриманими з власної крові; 
  • контурна корекція – застосування філерів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію.

Часто запитують чи болісні ін’єкції?

Так, це чутлива процедура,але при проведенні  маніпуляцій використовуються  спеціальні анестетики, що зводять больові відчуття до мінімуму.

В якому віці слід робити обирати такі процедури?

Перші ознаки старіння шкіри проявляються до 30 років. Тому до того часу варто займатись профілактикою старіння.

Тому міфом є те,що ін’єкції потрібно робити лише жінкам старшого віку.

Так, наприклад, біоревіталізацію або мезотерапію косметолог може порадити в 25 років і навіть раніше, щоб усунути втому шкіри, наслідки неправильної засмаги або пілінгу, підвищити тургор тканин після різкого схуднення. Так навіть просто щоб усунути офісний зеленуватий відтінок обличчя, поліпшити і наситити шкіру вітамінами зсередини. Власницям сухої шкіри для зволоження глибоких шарів дерми теж варто звернути увагу на біоревіталізацію в залежності не від віку, а від стану шкіри.

Вчасно почавши регулярні процедури з підтримки пружності шкіри, можна відстрочити той день, коли вікові зміни стануть дуже помітними.

Чи можна замінити ін’єкції домашнім доглядом, кремами, сироватками?

На жаль, сироватка або крем не можуть замінити уколи, при яких активні речовини проникають в більш глибокі шари шкіри. Це можна порівняти з домашніми пілінгами, які нібито здатні замінити салонні процедури, але ні, ефект значно відрізняється.

Чи є небезпечними такі процедури, до прикдаду ботокс?

Відповідь: щоб нейротоксини нашкодили, потрібна гігантська наддоза. Щоб вбити препаратом мишу, треба ввести їй близько 30-40 флаконів. П’ятирічним дітям вводять по два флакони, щоби лікувати ДЦП. Токсичного навантаження на організм не відбувається. В середньому монодоза нейротоксину для однієї людини – 50 одиниць або один флакон.

Безпека ін’єкцій

Перед процедурою клієнт проходить консультацію у лікаря на виявлення протипоказань. Під час маніпуляції в клініці Брасс використовуються лише стерильні інструменти та сертифіковані препарати.

Статтю підготувала Гриник Христина лікар дерматолог-косметолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *