Видалення бородавок та папілом

Бородавки та папіломи – доброякісні утворення, які викликаються вірусом папіломи людини.

Утворюються найчастіше на шкірі або слизових оболонках. Місце розташування може бути дуже різноманітним. Крім естетичного дискомфорту бородавки та папіломи можуть спричиняти і фізіологічні незручності. Як було сказано, бородавка пов’язана з вірусом папіломи, тому є вірусним захворюванням. В людей з нормальним імунітетом організм сам справляється з вірусом, а наявність бородавок часто свідчить про ослаблений імунітет. Відповідно перше лікування – підвищення імунітету – організм сам подбає про усунення бородавок. Однак, якщо новоутворення завдає дискомфорту або довгий час не проходить – його слід лікувати.

Увага. Самостійно лікувати бородавку – не можна. Травмуючи чи видаляючи її, Ви можете посприяти поширенню вірусу на інші ділянки тіла.

В клініці «БРАСС. Здорова шкіра» лікування бородавок може здійснюватися методами:

– електрокоагуляція. З допомогою електричного імпульсу створюється висока температура в тканинах навколо бородавки, а металічна петля зрізає новоутворення. Після процедури на місці обробки утворюється кірочка, яка відпаде самостійно через 10-14 днів, причому здирати її забороняється;

– лазерне видалення бородавки. Це – сучасний метод, в основі якого є блокування лазером судини, яка кровопостачає бородавку. Після чого бородавка, не отримуючи живлення, відпадає природнім способом. В деяких випадках лікар клініки “БРАСС. Здорова шкіра” може призначити метод видалення, коли бородавка одночасно припікається і зрізається лазерним променем. При цьому лазер акуратно видаляє лише ті тканини, які підлягають видаленню – одночасно лазер “запаює” кровоносні капіляри та знищує віруси, забезпечуючи безпеку процедури і швидке відновлення шкіри без рубців чи депігментацій.

Лазерне видалення бородавок проводиться без знеболення і передопераційної підготовки. Відчуття під час процедури – поколювання. В основному, для видалення бородавки достатньо однієї процедури тривалістю до 5 хв. В деяких випадках процедуру слід повторити;

– виморожування бородавок рідким азотом. Спеціальний прилад – кріодеструктор створює на поверхні шкіри наднизьку температуру (до -196⁰С), від чого вода в клітинах бородавки замерзає, і новоутвір руйнується. Через кілька днів після процедури бородавка відпадає, а під нею утворюється здорова, рожева шкіра;

– хірургічне зрізання бородавки. Застарілий і доволі травматичний метод, однак застосовується у випадку дуже великих бородавок або коли інші методи не працюють. Недоліком є рубці, які залишаються після операції;

– в окремих випадках лікар може призначити метод, при якому в місце бородавки проводиться ін’єкція новокаїну (у випадку відсутності протипоказів). Новокаїн стимулює місцевий імунітет, і організм в природний спосіб відштовхує новоутвір.

Хороші результати дає комбінування різних методик видалення.

На попередній консультації з видалення бородавок та папілом, лікар клініки «БРАСС. Здорова шкіра» огляне новоутвір та визначить оптимальний спосіб її видалення. Перевага надається атравматичним способам – це, в першу чергу лазерний метод (блокування лазером кровоносної судини, яка живить бородавку).

Клініка «БРАСС. Здорова шкіра» дає гарантію на видалення бородавок та папілом. Це означає, що якщо Ви пройшли одну процедуру видалення, а вона не дала результату – всі повторні процедури до повного позбавлення від цього новоутвору будуть безкоштовними (навіть якщо це потребуватиме зміни або комбінації методів видалення).

Видалення проводиться як дорослим, так і маленьким дітям.

Переваги процедури в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– гарантія на видалення бородавок;

– досвід щоденного використання різних методів видалення;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Протипокази до видалення бородавок та піпілом:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; епілепсія; гострі форми герпесу; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси;  висока температура (понад 38 °С).

Переваги процедур в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»:

– ефективність;

– безпечніcть процедур;

– кваліфікованість медичного персоналу;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС. Здорова шкіра».

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

Детальнішу інформацію можна отримати, подзвонивши консультанту клініки за  телефоном 095 585 74 78, або залишивши запит на сайті тут.

Фото до і після:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після