Видалення бородавок та папілом

Бородавки та папіломи – доброякісні утворення, які викликаються вірусом папіломи людини.

Утворюються найчастіше на шкірі або слизових оболонках. Місце розташування може бути дуже різноманітним. Крім естетичного дискомфорту бородавки та папіломи можуть спричиняти і фізіологічні незручності. Як було сказано, бородавка пов’язана з вірусом папіломи, тому є вірусним захворюванням. В людей з нормальним імунітетом організм сам справляється з вірусом, а наявність бородавок часто свідчить про ослаблений імунітет. Відповідно перше лікування – підвищення імунітету – організм сам подбає про усунення бородавок. Однак, якщо новоутворення завдає дискомфорту або довгий час не проходить – його слід лікувати.

Увага. Самостійно лікувати бородавку – не можна. Травмуючи чи видаляючи її, Ви можете посприяти поширенню вірусу на інші ділянки тіла.

В клініці «БРАСС» лікування бородавок може здійснюватися методами:

– електрокоагуляція. З допомогою електричного імпульсу створюється висока температура в тканинах навколо бородавки, а металічна петля зрізає новоутворення. Після процедури на місці обробки утворюється кірочка, яка відпаде самостійно через 10-14 днів, причому здирати її забороняється;

– лазерне видалення бородавки. Це – сучасний метод, в основі якого є блокування лазером судини, яка кровопостачає бородавку. Після чого бородавка, не отримуючи живлення, відпадає природнім способом. В деяких випадках лікар клініки “БРАСС” може призначити метод видалення, коли бородавка одночасно припікається і зрізається лазерним променем. При цьому лазер акуратно видаляє лише ті тканини, які підлягають видаленню – одночасно лазер “запаює” кровоносні капіляри та знищує віруси, забезпечуючи безпеку процедури і швидке відновлення шкіри без рубців чи депігментацій.

Лазерне видалення бородавок проводиться без знеболення і передопераційної підготовки. Відчуття під час процедури – поколювання. В основному, для видалення бородавки достатньо однієї процедури тривалістю до 5 хв. В деяких випадках процедуру слід повторити;

– виморожування бородавок рідким азотом. Спеціальний прилад – кріодеструктор створює на поверхні шкіри наднизьку температуру (до -196⁰С), від чого вода в клітинах бородавки замерзає, і новоутвір руйнується. Через кілька днів після процедури бородавка відпадає, а під нею утворюється здорова, рожева шкіра;

– хірургічне зрізання бородавки. Застарілий і доволі травматичний метод, однак застосовується у випадку дуже великих бородавок або коли інші методи не працюють. Недоліком є рубці, які залишаються після операції;

– в окремих випадках лікар може призначити метод, при якому в місце бородавки проводиться ін’єкція новокаїну (у випадку відсутності протипоказів). Новокаїн стимулює місцевий імунітет, і організм в природний спосіб відштовхує новоутвір.

Хороші результати дає комбінування різних методик видалення.

На попередній консультації з видалення бородавок та папілом, лікар клініки «БРАСС» огляне новоутвір та визначить оптимальний спосіб її видалення. Перевага надається атравматичним способам – це, в першу чергу лазерний метод (блокування лазером кровоносної судини, яка живить бородавку).

Клініка «БРАСС» дає гарантію на видалення бородавок та папілом. Це означає, що якщо Ви пройшли одну процедуру видалення, а вона не дала результату – всі повторні процедури до повного позбавлення від цього новоутвору будуть безкоштовними (навіть якщо це потребуватиме зміни або комбінації методів видалення).

Видалення проводиться як дорослим, так і маленьким дітям.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– гарантія на видалення бородавок;

– досвід щоденного використання різних методів видалення;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Протипокази до видалення бородавок та піпілом:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; епілепсія; гострі форми герпесу; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси;  висока температура (понад 38 °С).

Переваги процедур в клініці «БРАСС»:

– ефективність;

– безпечніcть процедур;

– кваліфікованість медичного персоналу;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

Детальнішу інформацію можна отримати, подзвонивши консультанту клініки за  телефоном 095 585 74 78, або залишивши запит на сайті тут.

Фото до і після:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після