Blog Section

Як правильно обрати косметолога?

Як правильно обрати косметолога?

Нас часто запитують про те, як правильно вибрати косметолога. На що звертати увагу? Чи допоможе просто запитати в пошуковому сервісі «Топ-10 клінік косметології» або «Кращий косметолог міста»?

Зараз спробуємо навести основні правила, якими варто скористатися при виборі закладу, клініки або майстра-косметолога.

Насамперед, потрібно звернути увагу на освіту. Косметологія – це робота, пов’язана з втручанням в найбільший орган людини – її шкіру. Тому косметологом повинна працювати людина, яка має мати вищу медичну освіту, особливо коли здійснюються ін’єкційні втручання. Обовязково просіть надати ліцензію, а також диплом лікаря, оскільки часто шкіра має ряд патологій, при яких просто “косметик” або медична сестра не зможуть надати лікування та консультацію, так як це може зробити лікар-дерматокосметолог. Дерматолог розуміє “мову шкіри”: що може означати наявність плями, папулки, обідка, фіолетово-перламутрового блиску. При якому світлі потрібно дивитись, що потрібно видаляти на шкірі? – Для цього потрібно навчатись не один місяць. Також лікар має мати наявність диплому або сертифікату про завершення курсів косметолога, оскільки навіть звичайний масаж обличчя може завдати шкоди. Звичайно, лікарю легше вивчити косметологію, ніж людині без медичної бази, але все одно, курси косметології – є необхідною умовою для такої роботи.

Потрібно вибирати саме клініку з ліцензією на медичну практику (засвідчує відповідність санітарним нормам, кваліфікації персоналу та інше), перевагою клініки є наявність різноманітного вибору процедур в арсеналі у лікаря – тоді спеціаліст може вибрати саме те, що потрібно пацієнту.

Отже, дерматокосметолог – це найвищий щабель естетичної медицини, лікар, який здатний зрозуміти що не так зі шкірою клієнта, вирішити проблеми: визначити тип шкіри, усунути неприємності (будь то прищі або лущення), прибрати небажані елементи – папіломи, родимки, якщо потрібно.

Перше спілкування з незнайомим майстром краще почати на найпростішій процедурі. Під час процедури розпитуйте про те, що Вас цікавить, хороший спеціаліст надасть Вам відповіді на всі Ваші запитання.
Має значення також зовнішній вигляд майстра. Він має бути охайним, шкіра доглянута, нігті коротко підстрижені. Справжній майстер ніколи не дозволить собі працювати з кільцями або масивними прикрасами.

Робоче місце має бути завжди охайним та чистим, максимально комфортним. Обовзково запитуйте про досвід роботи, знання та обізнаність, про новинки косметології.

Хороший косметолог завжди проводить збір анамнезу про Ваш спосіб життя, захворювання, а потім призначає процедуру.

У досвідченого фахівця вартість послуг ніколи не буде заниженою, але і не буде нав’язувати вам дорогі та зайві процедури.

І останнє — це довіра, він повинен вселяти довіру, а Ви повинні поруч почувати себе захищеною.
Бажаємо Вам ніколи не помилятися у виборі фахівців, до яких Ви звертаєтеся по допомогу. Щоб Ваш косметолог розумів Ваші потреби та щоб з його допомогою Ваша зовнішність була такою, про яку Ви мрієте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *