Blog Section

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З РАКОМ ГРУДНОЇ ЗАЛОЗИ

Впродовж тижня 21-25 жовтня 2019 року лікарями клініки «БРАСС» ПП «Група БРАСС» було проведено захід з профілактики раку грудної залози мешканців м. Івано-Франківська шляхом (огляд, пальпація та УЗД грудних залоз).

Всього оглянуто мешканців – 60 жінок.

Виявлено фіброаденому та скеровано на подальше мамографічне обстеження – 9 осіб;

Виявлено кисти грудних залоз та скеровано на подальше мамографічне обстеження – 18 осіб;

Виявлено підозри на злоякісні новоутворення та скеровано на подальше обстеження та лікування в мамологічне відділення Прикарпатського онкоцентру – 3 особи;

Виявлено мастопатії грудних залоз та скеровано на консультацію мамолога – 8 осіб;

Кількість осіб, у яких не виявлено патологій22 особи.

Крім оглядів на онкологічні захворювання, також проведено лекцію про профілактику та ранню діагностику раку грудної залози для лікарів та співробітників Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні. Спільно з волонтерами Європейської медичної студентської асоціації проведено захід з метою інформування мешканців м. Івано-Франківська про загрозу цього захворювання, потребу в профілактичних оглядах та систематичному самообстеженню. Інформаційні матеріали, які містили анкети на визначення ризику захворювання, зображення методик самообстеження та інформацію про загрозу захворювання, роздавалися активістами в наметі, встановленому на центральній площі міста, в парку ім. Т. Шевченка та в найбільших торгівельних центрах. Всього роздано інформаційних листівок – 6000 шт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *