Реімплантація молочної залози
Реімплантація молочної залози — корекція форми та розміру молочних залоз шляхом хірургічної заміни попередньо встановленого силіконового імпланту. Частою причиною звернення щодо даного виду процедури є зовнішній вигляд/розмір молочних залоз, котрий не відповідає уявленням пацієнтки про результати попередньої пластики грудей.
Робота нашої клініки побудована так, щоб повторні мамопластики не проводилися, для цього ми:
- Використовуємо сучасне обладнання.
- У нас працюють висококваліфіковані досвідчені спеціалісти.
- Перш ніж призначити дату операції, лікарі клініки ретельно оглянуть пацієнтку та уважно вислухають її побажання стосовно результатів пластики.
- Пластичні хірурги використовують лише високоякісні сертифіковані імпланти.
Операція щодо корекції невдалої пластики грудей і встановлення нових імплантів проводиться лише після того, як пластичний хірург буде цілком впевненим у відновленні стану пацієнтки після операції та успіху реімплантації.
Тривалість процедури 2-2,5 години.
Вид знеболення (анестезія) – загальний наркоз.
Покази до реімплантації молочних залоз:
- опущення або пошкодження силіконових імплантів, виявлене в ході рентгенівського або МРТ дослідження;
- бажання пацієнтки змінити форму/розмір грудей;
- ущільнення рубцевої тканини навколо імпланту (капсульна контрактура);
- втрата еластичності шкіри грудей (внаслідок значних коливань маси тіла, з віком);
- неправильний підбір попереднього імпланту.
Протипокази до реімплантації молочних залоз:
- захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
- онкологічні захворювання;
- вагітність та період лактації;
- порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
- вік до 18 – ти років;
- будь-які інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
- висипання будь-якого характеру в ділянці втручання.
Підготовка до операції
- огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
- тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
- виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
- Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність та доцільність.
Період реабілітації
Тривалість реабілітаційного періоду 4-5 тижнів, залежно від обсягу втручання та особливостей організму. Протягом доби після операції Ви будете перебувати у стаціонарних умовах під наглядом медичного персоналу, на другу добу після операції, за відсутності протипоказів, Вас переведуть на амбулаторний режим лікування. Вам нададуть рекомендації щодо поведінки в домашніх умовах та наступного візиту до лікаря. Повне загоєння ран відбувається до 20 дня після операції, за умови, якщо жінка не курить та не приймає гормональні контрацептиви. Перші результати операції Ви зможете побачити через 5-6 тижнів, коли зійдуть усі набряки та синці.
Ризики та ускладнення
- Після реімплантації молочних залоз можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнтка перед операцією всебічно обстежується.
- Частковий або повний некроз (відмирання) шкіри або тканини соска та ареоли, пов’язаний із порушенням кровопостачання.
- Часткова або повна втрата чутливості в ділянці соска.
- Асиметрія грудей внаслідок накопичення крові (гематоми) або рідини (сероми) в тканинах.
- Вище перелічені стани є винятками, але все ж зустрічаються.
Переваги реімплантації молочних залоз у клініці «БРАСС»
-
- Досвідчені спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання по вдосконаленню своїх знань та вмінь, а також мають багаторічний досвід роботи у пластичній хірургії, зокрема у проведенні маммопластики та реімплантації молочних залоз.
- Відповідальність. Робота клініки організована таким чином, щоб наші пацієнти почували себе максимально захищеними та спокійними щодо результатів оперативних втручань. Після процедури Ви отримаєте контакти вашого лікаря для безперешкодного зв’язку з ним при потребі.
- Відкритість до пацієнта. Якщо після огляду, в силу певних причин, лікар не зможе надати необхідну Вам допомогу, Ви отримаєте скерування до лікаря/клініки де обов’язково Вам допоможуть.
- Індивідуальний підхід. Вам запропонують оптимальний варіант імпланта, котрий найкраще підходитиме саме Вам.
Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.
Рекомендації у післяопераційному періоді
- Суворо дотримуйтесь прийому медичних препаратів у домашніх умовах. При виникненні будь яких ускладнень з приводу операції або при підйомі температури тіла вище 38°С зверніться до лікаря.
- В перші 2-3 тижні після операції Вам доведеться спати на спині.
- Протягом перших двох тижнів після операції слід відмовитися від куріння та прийому препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин тощо).
- Щонайменше 3-4 тижні заборонено займатися важкими фізичними навантаженнями із підніманням рук вгору та нахилами тулуба вперед і в сторони. Не рекомендується жити статевим життям 2-3 тижні, зростає ризик розвитку гематом.
- Близько 4-ох тижнів Вам потрібно носити компресійну білизну (де її можна придбати та якою саме вона має бути Вам повідомлять працівники нашої клініки).
- В ділянці соска та ареоли може бути порушення чутливості, це вважаться нормою і відновлення відбувається протягом 1-4 місяців.
Запис на консультацію щодо реімплантації молочних залоз в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч
Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.