Пірсинг всіх ділянок тіла

Пірсинг всіх ділянок тіла

Пірсинг (англ. piercing — «прокол») — вид боді-арту, створення проколу, в якому носять прикраси.

Причин для того, щоб робити пірсинг – може бути дуже багато. Хтось може носити прикраси в тілі для того, щоб відрізнятися від інших, хтось для самовираження, хтось – із міркувань релігійних, хтось – із метою підкреслити естетику свого тіла.

Світовими рекордсменами з пірсингу є як жінки, так і чоловіки. Так найбільш пірсингована жінка світу за даними книги рекордів Гіннеса має близько 5000 проколів в тілі, а загальна вага прикрас складає більше 3 кг (при чому, не всі її прикраси можна побачити – деякі з них розташовані в скритих місцях або у внутрішніх порожнинах організму).

Рекордсмен серед чоловіків носить на тілі близько 450 прикрас, при чому пікантною особливістю є те, що близько 2/3 з цих кульок, штанг і колючок знаходяться в інтимній зоні. Крім того, модифікації його тіла не обмежуюються лише пірсингом – вся його шкіра розфарбована татуюваннями, а на голові є навіть підшкірні імпланти у вигляді ріжок.

Рекордом по кількості проколів шкіри, зроблених за один раз є 3100 дірок за один сеанс (жінка) та 1200 проколів (чоловік). Така різниця вказує на те, що жінки стійкіші до фізичного болю.

Прикраси для пірсингу. Найбільш поширеними формами прикрас для пірсингу є:

Лабрет - прикраса, яка складається зі стержня із невід’єднуваної головки та накрутки різних форм. Підходить для пірсингу губ, носа та вух.

Лабрет

Лабрет – прикраса, яка складається зі стержня із невід’єднуваної головки та накрутки різних форм. Підходить для пірсингу губ, носа та вух.

Штанга

Штанга

Штанга (барбелла) – прикраса, яка складається із прямого стержня круглого перерізу, на який з обох боків накручуються кульки (шипи, піки, камінці та ін.). Використовується для проколів язика, хрящів (індастріал), носа (брідж, септум), щік, інтимного пірсингу.

Кільце

Кільце

Кільце – прикраса у формі кільця. Бувають із кулькоподібною застібкою і без неї. Використовується для проколів губи, вух, сосків, носа, язика та інших видів.

32 пірсинг 04

Підкова

Підкова – прикраса у формі незамкнутого кільця. Складається із зігнутого стержня та накруток різних форм. Використовується для проколів губи, вух, сосків, носа та ін.

Зігнута штанга

Зігнута штанга

Зігнута штанга – зігнутий стержень, на який з обох боків накручуються кульки (шипи, піки, камінці та ін.). Використовується для проколів брови, пупка, інтимного пірсингу.

Цвяшок

Цвяшок

Цвяшок – зігнута прикраса для носа. Буває двох видів: “равлик” та цвяшок або “черв’як”. Принципово вони відрізняються лише способом кріплення. В цвяшка на кінці є потовщення у вигляді крапельки, яке не дає прикрасі можливості випасти, а у “равлика” це досягається за рахунок завитка.

Тунель

Тунель

Тунель – прикраса великого розміру, зазвичай встановлюється в отвір проколу в мочці вуха (а також може встановлюватись в губу, щоку, язик та ін.).Традиційно має форму кола, але бувають і інші форми. Можливе виготовлення із різних матеріалів. Відрізняється від інших прикрас набагато більшим діаметром проколу. Тунель закритого типу (без отвору) називається плаг (англ. plug – корок, пробка).

Мікродермал

Мікродермал

Мікродермал – прикраса для внутрішньошкірної імплантації, при якій створюється маленький прокол, через нього в ростковий шар шкіри вводиться «якір» зі стержнем. На стержень накручуються прикраси різних форм. Трансдермал – крупний мікродермал з великою зоною вживлення (зазвичай диск із отворами), який дозволяє встановлювати на тіло зйомні «ріжки», «шипи» та інше. Витримує значні навантаження.

Скіндайвер – мікродермал з конічною встановочною частиною, кріпиться за принципом гарпуна (конічного якоря, який вставляється в ранку і заклинює там).

Сьогодні існує більша кількість видів пірсингу, однак тут описано найбільш поширені види. Щодо матеріалів, з яких виготовляються прикраси, то сучасний пірсинг використовує дуже різноманітний набір. Деякі з них можуть не сприйматися шкірою або викликати алергію. У світі діють правові норми, які визначають перелік матеріалів, які можуть використовуватися для виготовлення прикрас.

Матеріали бувають: метали, скло, пластики, дорогоцінні каміння, натуральні матеріали.

Метали, які використовуються в пірсингу:

– нержавіюча сталь (її часто називають хірургічною сталлю) – це сплав сталі з добавками нікелю, кобальту, хрому, молібдену. Володіє хорошою біосумісністю. Але іноді може викликати алергію та запалення. Тому не завжди підходить для первинного проколу.

– імплантаційна сталь – з неї виготовляються імплантанти. Може завжди бути використана для первинного проколу.

– титан або сплав титан-алюміній-ванадій. Дуже висока біосумісність. Може використовуватись для первинного проколу.

– ніобій – 99,9% гіпоалергенний матеріал. Може використовуватись для первинного проколу. Однак при поганій очистці є токсичним і небезпечним для організму.

– бронза – дешевий матеріал для прикрас. Не може використовуватися для першого пірсингу.

– срібло – не можна встановлювати в свіжий прокол, воно не може контактувати зі слизовими оболонками (язик, ніс та ін.). Може викликати алергію, що часто виникає на нікель, який є складовою срібних сплавів.

– золото – рекомендується використовувати для пірсингу тільки золото проби вищої за 584. Легко деформується. Для першого проколу підходить тільки паладієве золото.

Скло. При правильній обробці може бути зручним матеріалом для пірсингу. Біосумісне. Зі скла роблять тунелі, плаги та інше.

Пластики:

– тефлон – легкий та безпечний біосумісний матеріал. З нього роблять штанги та плаги. Може використовуватись для первинного проколу.

– оргскло (акрил) – інертний матеріал (до того ж дешевий), часто використовується в пірсингу. Але через неможливість обробки в автоклаві, не використовується для первинного проколу. Іноді може викликати алергію.

– біопласт – спеціальні гіпоалергенні прикраси, матеріал твердіший за тефлон. З нього роблять штанги, лабрети, банани, підкови. Можна автоклавувати та підходить для первинного проколу.

З натуральних матеріалів використовується дерево (для тунелів) та бурштин (для прикрас, як і дорогоцінне каміння).

Види пірсингу. Кожен вид та місце пірсингу (як певного знаку, символу) несе певний зміст, тому бутьте уважними та проконсультуйтесь з Вашим пірсером «БРАСС» з приводу значення символів та місць їх носіння.

За різними ознаками пірсинг поділяють на види:

– за глибиною пірсингу: поверхневий, глибокий;

– за кількістю проколів: одиничний, множинний;

– за статевою приналежністю: чоловічий, жіночий, унісекс;

– за часом наявності прикраси: постійний або тимчасовий;

– за частиною тіла, в якій зроблено пірсинг (див. далі).

Пірсинг вуха. Найпоширеніший вид пірсингу у світі. Больові відчуття при проколі практично відсутні.

Термін загоєння – від 1 до 4-х тижнів. Залежно від частини вуха, буває:

Пірсинг вушного хряща – хелікс (helix)

Пірсинг вушного
хряща – хелікс (helix)

Індастріал

Індастріал

Пірсинг Rook

Пірсинг Rook

Пірсинг Daith

Пірсинг Daith

Пірсинг Трагус

Пірсинг Трагус

Пірсинг Snug

Пірсинг Snug

Прокол вушної раковини

Прокол вушної
раковини

Антитрагус

Антитрагус

Прокол мочки вуха

Прокол мочки вуха

Тунелі

Тунелі

Тунелі – особливий вид пірсингу вуха. Після пробивання отвору в мочці вуха, спеціальною розтяжкою розтягується тунель або плаг (суцільна циліндрична прикраса, без отвору). Розтягування тунелів до великих розмірів – доволі тривала процедура і займає іноді декілька років, через те, що розтягувати тунелі можна не більше 2-3 мм в місяць. Також можливе встановлення тунелів в хрящі вуха, але для цього використовуються спеціальні голки великого діаметру, які вирізають дірку в хрящі.

Пірсинг носа. При різних варіантах пірсинга носа проколюються шкіра або хрящ. Загоюється в середньому 2-3 тижні. Варіанти пірсіну носа:

Брідж

Брідж

Пирсинг Остинг Бар

Пирсинг Остинг
Бар

Пірсінг ніздрі

Пірсінг ніздрі

Прокол носової перегородки

Прокол носової
перегородки

Септріл

Септріл

Пірсинг Nasallang

Пірсинг
Nasallang

Мікродермал – прикраса внутрішньошкірної імплантації, при якій створюється прокол, через нього в шкіру вживлюється «якір», до якого потім приєднується прикраса. Загоюється від 6-ти до 12-ти місяців.

Мікродермал

Мікродермал

Пірсинг брови. Через велику кількість нервових закінчень, розміщених у цій зоні – такий пірсинг часто є досить болючим. Також вимагає високої професійності лікаря, який його виконує, бо пошкодження нервових каналів може вплинути на зір. Загоюється в середньому за 3-4 тижні. Буває трьох різновидів – вертикальний, під кутом або горизонтальний. Особливим видом пірсингу брови є anti-eyebrow – пірсинг у верхній частині щоки збоку під оком.

Вертикальний пірсинг брови

Вертикальний пірсинг
брови

Горизонтальний пірсинг брови

Горизонтальний
пірсинг брови

Пірсинг язика. Доволі поширений вид. Не надто болючий. Зазвичай проколюється центр язика, так як по бокам проходять артерії, пошкодження яких може бути дуже небезпечним. Прокол не рекомендується робити близько до кінчика язика через ризик пошкодження емалі зубів (або ясен) від постійного контакту з металевою прикрасою. Також якщо прикраса встановлюється близько до кінчика язика, це може змінити дикцію.

Прокол язика буває вертикальним і горизонтальним. Горизонтальний потребує високої професійності лікаря, який проводить процедуру – прокол може пошкодити язиковий нерв. Загоєння зазвичай триває 4-6 тижнів.

Вертикальний пірсинг язика

Вертикальний пірсинг язика

Пірсинг губи. Вважається одним із найпростіших та безпечних через відсутність в губах складних нервових вузлів та кровоносних судин. Розрізняють пірсинг губи та пірсинг вуздечки губи. Проколи є вертикальні та горизонтальні. Загоюється від 6-ти до 9-ти тижнів.

Пірсинг нижньої губи вертикальний (кільце)

Пірсинг нижньої губи
вертикальний (кільце)

Пірсинг нижньої губи горизонтальний

Пірсинг нижньої губи
горизонтальний

Пірсинг вуздечки верхньої губи

Пірсинг вуздечки верхньої губи

Пірсинг пупка. Поширений вид пірсингу. Слід відмітити, що не кожній людині взагалі можливо зробити пірсинг пупка – анатомічні особливості складки над пупком не завжди дають можливість носити там прикрасу.Загоєння доволі довге – 2-7 місяців, загоєння часто супроводжується запаленням. Буває одинарний та множинний пірсинг пупка.

Множинний пірсинг пупка

Множинний пірсинг
пупка

Одинарний пірсинг пупка

Одинарний пірсинг
пупка

Поширеними також є пірсинг сосків та інтимних місць.

Список модифікацій тіла з допомогою прикрас на цьому далеко не закінчується, а людська фантазія та технічний прогрес постійно розширюють можливості самовираження тим, хто цього дуже прагне.

Переваги процедури пірсингу в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість процедури вказана в розділі ціни.

Запис на консультацію щодо процедури пірсинг в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Comments (33)

  1. Добрый день, хотел узнать пирсинг вертикальный интемной зоны если далаетеи какая цена ? Цена с пирсингом или нет .

  2. Добрий день. Вартість пірсингу носа?І чи прикрасу потрібно мати із собою чи вставляєте свою?

    • Доброго дня! Вартість пірсингу носа з титановою прикрасою 320 грн. Без прикраси 1 прокол – 230 грн.

  3. Доброго дня чи можна у вас придбати сирежку на пірсінг пупка така як на фото на вашому сайті підписане фото “одинарний пірсінг пупка” дуже сподобалась сирежка.

  4. Доброго дня, яка ціна у вас проколу хряща? І яка ціна другого проколу на мочці вуха?

    • Доброго дня, вартість одного проколу хряща без прикраси – 230грн, зі сталевоню прикрасою – 280грн, з титановою прикрасою – 320грн.
      Вартість мочки вуха системою первинного проколу- 170грн, один прокол пістолетом – 175грн, один прокол голкою без – 200грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *